Mokymo centro bendrabutis, įsikūręs adresu Brolių g. 19, Vilnius. Naujininkų mikrorajone, kuriame yra bendrabutis, sukurta patogi infrastruktūra: intensyvus viešojo transporto judėjimas, iš čia bendrabučio gyventojai gali sparčiai pasiekti Vilniaus miesto oro uostą, autobusų ir traukinių stotis, o į miesto centrą galima nuvykti vos per penkias minutes. Netoliese yra prekybos centras, parkas, galima sportuoti šalia esančios mokyklos stadione. Viešąją tvarką vietovėje užtikrina ten pat esančio policijos komisariato pareigūnai.
 
Norėdami gauti vietą bendrabutyje apie tai informuokite priėmimo metu su Jumis bendraujantį mokymo centro darbuotoją ir užpildykite prašymą. Jei jau esate mūsų mokinys ir Jums prireikė gyvenamosios vietos bendrabutyje, kreipkitės į skyriaus, kuriame mokotės, socialinį pedagogą arba administracijos darbuotojus.
 
Pirmumo teisę apsigyventi turi našlaičiai, mokiniai su negalia, jaunimas iš socialiai remtinų šeimų ar asmenys, atvykę iš tolimesnių vietovių. Bendrabutyje yra 98 vietos. Viename kambaryje gyvena 2-4 tos pačios lyties asmenys. 
 
Mėnesinis mokestis už bendrabutį – vos 10,14 eurų! Besimokantys antrą kartą ir dirbantys asmenys už bendrabutį moka 14,48 eurų per mėnesį. Našlaičiai ir mokiniai iš socialiai remtinų šeimų yra visiškai atleidžiami nuo mokesčio už bendrabutį.
 
Mokiniai yra aprūpinami būtiniausiu inventoriumi: lovomis, stalais, kėdėmis, spintelėmis, kai kuriuose kambariuose yra šaldytuvai. Reikalui esant suteikiamas ir patalynės komplektas arba kai kurios jo dalys. Yra internetas, pamokų ruošos kambarys, sporto salė, virtuvės, dušai. Vyksta stalo teniso turnyrai, įvairūs renginiai.
 
Dėmesio! Nors kol kas bendrabučio  išorė ir vidus nėra renovuoti, mokyklos pastangomis nuolatos stengiamasi gerinti gyvenamųjų ir bendrų patalpų būklę: patalpos ir jose esanti įranga atnaujinama ir reguliariai prižiūrima, kasmet mokinių vasaros atostogų metu atliekami remonto darbai. 2014-2018 m. laikotarpiu ES fondų projektinėmis lėšomis tikimasi visiškai atnaujinti bendrabutį.
 
Daugiau informacijos, kontaktiniai duomenys ir gyvenamųjų patalpų nuotraukas rasite čia.