„Pagrindinis šios dienos sporto mokslo iššūkis – sujungus visų mokslų šeimos instrumentus ir protą, kelti giliausius bei šiandien žmonėms reikalingiausius klausimus ir su nuolatine kantrybės, atradimo vilties kultūra ieškoti aiškesnio atsakymo žinant, kad jis nuolatos bus tikslinamas. Ši Baltoji knyga – LSU mokslininkų intelektinė dovana nuolatinį pažinimo alkį jaučiantiems ir smalsiems Lietuvos žmonėms, nesvarbu, kur jie gyventų, kokio amžiaus, lyties, pažiūrų būtų. Tikimės, kad ji įkvėps žmones domėtis elitiniais sporto mokslo pasiekimais“,- sakė knygos bendraautorius, LSU prof. habil. dr. Albertas Skurvydas.

 

Elektroninę knygos versiją galite rasti LSU interneto svetainėje adresu:http://www.lsu.lt/sites/default/files/dokuumentai/baltoji_knyga_0.pdf

 

 

Primename, kad Lietuvos sporto universitetas yra specializuotas universitetas Lietuvoje ir Baltijos šalyse, vienijantis judesių ir sporto mokslą. Čia gimsta Lietuvos sportas, nes mūsų šalyje treneriai rengiami tik Lietuvos sporto universitete. Studijuojant Treniravimo sistemas, galima rinktis vieną iš 32 sporto šakų specializacijų. Baigus studijas įgyjamas dvigubas bakalauro laipsnis: sporto bakalauro ir pedagogikos.

 

www.lsu.lt