LSU pamatus pergalei padėjo dar dvikovos pradžioje, kai sužaidė sėkmingą atkarpą 13:0. Klaipėdietės rungtynes pradėjo susikausčiusios ir net per šešias pirmąsias minutes nepelnė nė taško.

  Tai pajūrio atstovėms buvo šaltas dušas, po kurio atsigauti taip ir nebepavyko. LSU antrojo kėlinio viduryje jau pirmavo 23 taškų skirtumu – 33:10, o antroje rungtynių pusėje skirtumas buvo perkopęs ir 30 taškų ribą – 56:23.

  LSU ekipą į pergalę vedė Laura Svarytė, pelniusi 18 taškų (11 atk. kam.), Greta Tamašauskaitė pridėjo 16 taškų, Santa Okockytė – 9 (7 rez, perd.), Eglė Tarasevičiūtė – 7 tšk.

  Klaipėdos komandą gelbėti bandė Kristė Druskytė, pelniusi 16 taškų (8 atk. kam.), Justina Matuzonytė surinko 14 taškų (8 atk. kam.), Agnė Černeckytė – 13 tšk.

  LSU nežymiai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 47:42 ir rečiau klydo – 12 ir 17 klaidų.

  LSU merginos finale susitiks su MRU krepšininkėmis. LSKL merginų didysis finalas vyks gegužės 5 dieną (ketvirtadienį) 19.15 val. MRU sporto salėje, Vilniuje.

 
Primename, kad Lietuvos sporto universitetas yra specializuotas universitetas Lietuvoje ir Baltijos šalyse, vienijantis judesių ir sporto mokslą. Čia gimsta Lietuvos sportas, nes mūsų šalyje treneriai rengiami tik Lietuvos sporto universitete. Studijuojant Treniravimo sistemas, galima rinktis vieną iš 32 sporto šakų specializacijų. Baigus studijas įgyjamas dvigubas bakalauro laipsnis: sporto bakalauro ir pedagogikos.
 
Lietuvos sporto universitete prasideda daugelis pergalių, kurių gali pasiekti ir tu!
 
www.lsu.lt