Inžinerija šiandien: ekskursija praktinio mokymo dirbtuvėse

Užsiėmimą veda

Profesijos mokytojas ir Energetikos dirbtuvių vedėjas Vaidotas Klemka, kuris jau kelerius metus dirba su naujos mokymo centre specialybės - metalo apdirbimo staklininko - mokiniais. Jaunas specialistas yra aktyvus stažuočių užsienyje dalyvis, technikos ir mechanikos entuziastas.

 

Užsiėmimo vieta

Energetikos ir mechatronikos skyrius (Kalvarijų g. 159, Vilnius). Artimiausia viešojo transporto stotelė - Jono Kazlausko st.

 

Dienos, kada gali vykti užsiėmimas, ir trukmė

Pažintinė ekskursija gali būti vykdoma Jums patogiu metu bet kurią darbo dieną. Trukmė - 1 pamoka ir trumpiau (pagal pageidavimus). 

 

Dalyviai

9-12 klasių mokiniai, jų mokytojai ir tėvai.

 

Užsiėmimo turinys

  • Susitikime susipažinsite su unikalia inžinerinės srities specialistų, energetikų ir elektronikų, mechatronikų ir metalo apdirbėjų, mokymo baze, moderniausia mokomąja įranga. Ernergetikos ir mechatronikos skyriuje yra sukurta praktinio mokymo infratruktūra, neatsiliekanti nuo moderniausių vakarų Europos profesinio mokymo lyderių ir sudaro realios darbinės aplinkos įspūdį. 
  • Vizito metu profesijos mokytojas paaškins, kas slepiasi už tokių, regis, neapčiuopiamų sąvokų kaip mechatronika, elektros mašinos, apsauginė automatika, termodinamika ir t. t. Nė nepajusite, kai sudėtingi terminai taps visiškai suprantami!
  • Susipažinsite su metalo apdirbimo technologijomis - nuo dildės rankose iki sudėtingų programuojamųjų CNC staklių.
  • Išsiaiškinsite atsinaujinančios energijos mechanizmų vaikimo principus: keletu žodžių ir praktiniu įrangos demonstravimu apie saulės energijos gamybą ir vėjo galios pakinkymą. 

 

Registracija

Norėdami užsiregistruoti į užsiėmimą kreipkitės nurodytais kontaktais: Danguolė Kazlauskienė, tel. (8 5) 247 7574, el. p.   aps.biblioteka@gmail.com

 

Su užsiėmimo turiniu susijusios specialybės

Energetinių sistemų elektronikas | Automatinių sistemų eksploatavimo mechatronikas | Metalo apdirbimo staklininkas

 

Energetikos sektorinis 5