Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje vyko nacionalinis reklamos (kompiuterinės grafikos) profesinio meistriškumo konkursas „Taškas. Impulsas“. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centrą konkurse atstovavo du mokiniai iš Administravimo ir paslaugų skyriaus: multimedijos paslaugų teikėjo specialybės mokinys Egidijus Stasiūnas bei būsima vizualinės reklamos gamintoja Karolina Lisauskaitė. 

 

Miestriškumo konkursas subūrė dalyvius iš visų Lietuvos profesinių mokyklų, kurios turi vizualinės reklamos gamintojo specialybę. Konkurso metu dalyviams pateikta užduotis sumaketuoti logotipą. Po trijų valandų intensyvaus darbo ir galutinių rezultatų susumavimo E. Stasiūno kūrybinis darbas buvo pripažintas kaip vienas iš geriausių  - laimėta trečioji vieta.

 

VRG konkursas

 

Konkurso laureatas, pirmo kurso studentas Egidijus jau ne kartą buvo pastebėtas kaip gabus ir kūrybiškas jaunuolis. Mokinys šiuo metu Administravimo ir paslaugų skyriuje mokosi multimedijos paslaugų teikėjo specialybę, labiausia save realizuoja fotografijoje. Perspektyvus jaunasis menininkas mokykloje jau eksponavo savo fotografijų parodą "Linijos". 

 

Egidijus stasiunas

 

Kol mokiniai dirbo prie kūrybinių darbų, juos atlydėjusiems mokytojams buvo paruošta intelektualinė ir kultūrinė programa. Pastarosios dalyvės Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro mokytojos Rita Daukšienė ir Virginija Puodžiukienė labai palankiai atsiliepia apie užimtumą konkurso metu ir veiklų turinį. Pirmojoje dalyje organizuota konferencija, kurioje pranešimą skaitė grafinio dizaino vadovėlių mokykloms autorė Violeta Židonytė, o taip mokytojams buvo pristatytos 3D modeliavimo technologijų naujovės. Antrojoje dalyje mokytojų grupės turėjo galimybę pasirinkti ekskursijos kryptis - Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus arba viena iš Kaune esančių reklamos agentūrų.

 

VRG konkursas 1