Tris dienas vykusioje parodoje - vis didėjantis susidomėjimas profesiniu mokymu. Tai akivaizdžiai pajuto Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro stende dirbę mokymo centro atstovai. Susidomėjusių būrelį ypač masino gyvai demonstruojama inžinerinė įranga. Parodos lankytojai turėjo galimybę susipažinti su 3D spaudinimu, išvydo šios technologijos gaminius. Čia pat graviruojami pieštukai smalsiausiems parodos svečiams buvo įteikiami kaip suvenyrai. Ne mažiau susidomėjimo sulaukė robotas, mechaninė "ranka", užprogramuota spustelėjus mygtuką įteikti saldžią dovaną. 

 

Studijos 2016 4

 

Visas tris dienas mokymo centro astovai - mokiniai Aleksandras ir Markas - varžėsi Nacionaliniame mechatronikų meistriškumo konkurse. Pastarajame praktinius įgūdžius demonstravo ne tik Lietuvos profesinių mokyklų komandos, bet ir aukštųjų mokyklų studentai.

 

Studijos 2016 2

 

Pirmą kartą per mokymo centro parodoje "Studijos" dalyvavimo istoriją pasitaikė proga pristatyti mokymo galimybes ir ant profesinėms mokykloms skirto podiumo. Žiūrovų teismui pasirinkta pateikti animacijos kūrimo ir apdorojimo technologijas, su kuriomis dirba multimedijos paslaugų teikėjo mokymo programos būsimieji specialistai.

 

Studijos 2016 3

 

Daugiau akimirkų iš dalyvavimo parodoje "Studijos" rasite [čia]

 

Fotoreportažo autorė - profesijos mokytoja Reda Jokymatytė