Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Transporto ir verslo skyriuje logisto specialybės mokytis priimami baigę 12 klasių. Specialybė įgyjama per 1,5 metų. Praktika įmonėse trunka 12 savaičių.

 
Būsimi gebėjimai. Siekiantys logisto-ekspeditoriaus kvalifikacijos išmanys krovinių vežimo ir pergaminimo taisykles, gebės tinkamai pasirūpinti prekių ir žaliavų pervežimu ir saugumu, mokės tvarkyti vežimo dokumentus, turės bendravimo su klientais ir užsakovais valstybine bei užsienio kalba įgūdžius, gerai dirbs profesine kompiuterine įranga ir ryšio priemonėmis. 
 
Karjera. Įgiję šią kvalifikaciją, asmenys gali dirbti logistais-ekspeditoriais, logistikos vadybininko padėjėjais krovinių pervežimo įmonėse. Baigus logisto-ekspeditoriaus mokymo programą, mokymąsi galima tęsti pagal aukštojo mokslo verslo ir administravimo studijų krypties programas.
 
Mokomieji dalykai. Per vienerius su puse mokymosi metų teoriniam mokymuisi skirtos 28 savaitės, o praktiniam - 32 savaitės, iš jų 12 savaičių atliekama praktika įmonėse. > daugiau informacijos