Diplomų įteikimo šventėse dalyvavo ir absolventus sveikino Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė,  Švietimo ir mokslo viceministrė Svetlana Kauzonienė,  Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Aplinkos viceministrė Daiva Matonienė, Energetikos viceministras Rokas Baliukovas, VGTU Tarybos narys ir UAB „JP Architektūra“ projektų vadovas Algirdas Kaušpėdas, „Danske Group IT Lietuva“ vadovas Giedrius Dzekunskas, „CSC Lietuva“ generalinis direktorius Antanas Uršulis, įmonių grupės „Girteka“ vadovas Edvardas Liachovičius, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas ir kiti.
 
 
 
Birželio 25 d. vykusioje Verslo vadybos fakulteto (VVF) diplomų įteikimo šventėje LR švietimo ir mokslo ministrė A. Pitrėnienė už išskirtinai aukštus akademinius rezultatus ir aktyvų dalyvavimą universiteto bendruomenės veikloje apdovanojo Ekonomikos inžinerijos studijų programos absolventę Jeleną Kruglik, Įstaigų vadybos studijų programos absolventę Laurą Mockutę ir Verslo vadybos studijų programos magistrantą Pavel Krupenič.
 
Šventės metu UAB „CSC Baltic“ atstovai įteikė prizą CSC geriausio baigiamojo darbo konkurso laimėtojai. Jį gavo L. Mockutė už bakalauro darbą tema „Euro įvedimo galimas poveikis Lietuvos ekonomikai ir makroekonominių rodiklių prognozavimas“.
 
Birželio 25 d. Transporto inžinerijos fakulteto (TIF) diplomų įteikimo metu apdovanoti įmonių grupės „Girteka“ kartu su VGTU TIF Absolventų ir bičiulių klubu rengto bakalauro baigiamųjų darbų konkurso nugalėtojai. 300 eurų prizai įteikti Transporto inžinerinės ekonomikos ir vadybos studijų programos absolventei Aurelijai Busilaitei ir Transporto inžinerijos absolventui Kornelijui Mačiuliui.  
 
 
 
J. Kruglik, L. Mockutė ir A. Busilaitė taip pat yra Integracijos ir karjeros direkcijos organizuoto projekto „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2015“ laureatės.