Būsimo programuotojo teiravomės, kaip šis iš sporto vadybos nusprendė pasukti į IT sritį, kas paskatino nepabijoti iššūkių, ir svarbiausia, kaip savo pasirinkimus vertina dabar, kai skaičiuojamos paskutinės praktikos dienos prieš JAVA programuotojo kvalifikacijos diplomų įteikimą.
 
Esu nenuilstantis sporto fanatikas. Kaip ir daugelis labiausiai domiuosi antrąja Lietuvos religija ir išsikraunu būtent krepšinio aikštelėje.Galbūt todėl po mokyklos baigimo pasirinkęs mokytis užsienyje, Danijoje, nuoširdžiai panirau į sporto vadybos studijas.
 
Tiesa, esu universalus žmogus, nuolat siekiu tobulėti ir įgauti naujų žinių įvairiose srityse. IT – neišimtis, nes nuo pat mažens domėjausi ir kompiuteriais. Nors programuoti niekada neteko, pirmasis užmojis buvo prisidėti prie šeimos verslo sukuriant internetinį tinklalapį www.droziniai.com. Žinoma, svetainė tada buvo sukurta vien programinės įrangos pagalba, primityviai, tačiau ir šis rezultatas leido man suvokti, kokios plačios galimybės atsiveria, kaip įvairiai IT žinias galima pritaikyti praktikoje, kaip nesudėtinga procesus padaryti paprasščiau valdomus.
 
IT sritis yra perspektyvi ir novatoriška, kiekvienam iš mūsų galinti pasiūlyti nišą kurti ir tobulėti. Mano paties įsitikinimu, svarbiausia yra kryptingai siekti ir niekada nenuleisti rankų, tada viskas yra įmanoma. „INFOBALT IT akademijos“ pasiūlytas praktiniu mokymų pagrįstas kursas pasirodė kaip tik man, todėl nedvejojau. 
 
Artėjant šiam kursui prie pabaigos, jaučiu, kad mano žinių, įgūdžių bagažas gerokai išsiplėtė, IT technologijų suvokimas tapo kur kas gilesnis. Labai svarbu ir tai, kad išmokau nuosekliai spręsti iškilusias problemas, numatyti galimus jų sprendimo būdus, tikslingai ieškoti informacijos, klausti bei dalintis žiniomis ir dirbti komandoje. 
 
Daugiau sėkmės istorijų ir įkvepiančių pasakojimų rubrikoje "Jie pasirinko profesinę mokyklą"