"Labai smagu prisiminti tikrai puikiai praleistą laiką Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre. Nors prieš ateidama į šią mokymo įstaigą buvau susidariusi gana skeptišką nuomonę apie profesines mokyklas, jauki šios įstaigos aplinka ją greitai pakeitė. Įsitikinau, kad erdvios patalpos, atnaujinti kabinetai, šviesūs koridoriai ir moderni technika - tai tik dalis viso, ką galima atrasti šioje mokykloje.

Drąsos ir pasitikėjimo nepažįstamoje aplinkoje suteikė draugiški ir kūrybingi mokytojai, kurie mano klasei pravedė apžvalgines pamokas. Pati asmeniškai turėjau progą patekti į metalo apdirbimo dirbtuves, kuriose stovėjo nauji ir, tikrąja to žodžio prasme, įspūdingi prietaisai. Su jų veikimo principu mus supažindino jaunas, iškalbus ir entuziastingas profesijos mokytojas. Jo pagalba patys pabandėme sukurti savo mažą meno kūrinį iš metalo. Dar dabar nedidelę, šachmatų figūrėlę primenančią dovaną laikau savo spintoje, vis prisimindama šioje mokykloje praleistas akimirkas."

 

Daugiau informacijos apie profesinio mokymo centre organizuojamas netradicines pamokas, praktinio mokymo užsiėmimus ir kūrybines dirbtuves rasite čia>>>