Jau gegužės 14 dieną 18 val. ne tik studentai, bet ir visi su kūrybinių industrijų specialybės atstovais norintys pabendrauti žmonės kviečiami praleisti jaunatviška atmosfera bei gera nuotaika pulsuojantį vakarą jaukiame VGTU Kūrybinių industrijų fakulteto vidiniame kiemelyje (Trakų g. 1).

Šiais metais renginio organizatoriai žada susirinkusius svečius nustebinti ne tik sočiais mėsainiais, bet ir daugybe pramogų bei muzikinių staigmenų. Renginio dalyviai turės galimybę atsipūsti po atviru dangumi žaisdami populiarųjį „Kinect“, taip pat išbandyti laimę „Minute to Win“ žaidimuose, kurių laimėtojams organizatoriai yra paruošę puikių prizų.

Šiemet bus nepamiršti ir pernai daug dėmesio sulaukę Vilniaus baikeriai, kurie „Meet for Meat“ svečius džiugins lengvu adrenalino kiekiu ir kelione po gražiausias Vilniaus gatves motociklais.

Norintieji tiesiog pasimėgauti vakaru, turės galimybę prisėsti jaukioje VGTU Kūrybinių industrijų fakulteto kiemelio kampe įrengtoje neįpareigojančioje „Chill“ zonoje. Čia svečiai galės pamiršti visus dienos rūpesčius ir užkandžiaudami tiesiog pasidžiaugti smagiu vakaru.

Šventės dalyviai turės galimybę gražiausias akimirkas užfiksuoti nuotraukose, kurios bus daromos „Polaroid“ fotoaparatu.

Jauki atmosfera, seniai matyti kolegos ir pažįstami, puiki nuotaika ir nepamirštami įspūdžiai visiems norintiems – tik šį ketvirtadienį VGTU Kūrybinių industrijų fakulteto vidiniame kiemelyje.