Šventiniame automobilių slalome į tris klases – priekiniais, galiniais ir visais keturiais varomaisiais ratais – suskirstytų vairuotojų laukė net dvi trasos. Kartu su keturiomis dešimtimis dalyvių savo jėgas slalome išbandė ir VGTU rektorius Alfonsas Daniūnas bei Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Pertraukų metu žiūrovams nuobodžiauti neleido akrobatiniai motociklininkų pasirodymai bei „garso dragas“, kurio metu buvo matuojamas automobilių skleidžiamo triukšmo lygis.

„Inžinierių dienos“ – linksma studentiška šventė, kurios rengime šiemet susivienijo net keturi VGTU fakultetai: Transporto inžinerijos, Mechanikos, Elektronikos ir Aplinkos inžinerijos. Jaunieji inžinieriai siūlė ir pasiklausyti įdomių paskaitų, kuriose patirtimi dalijosi lenktynininkas Benediktas Vanagas ar motoakrobatas Arūnas Gibieža, bet ir parungtyniauti orientacinėse varžybose, pažaisti pokerį ar kompiuterinius žaidimus. Norintys galėjo Transporto inžinerijos fakultete atlikti automobilio diagnostiką ar patikrinti savo gebėjimus pasistatyti transporto priemonę tiksliai nurodytoje vietoje.

„Inžinierių dienų“ uždarymas taip pat vyko neįprastoje vietoje – visą naktį linksmybės nerimo Vilniaus centrinės universalinės parduotuvės stovėjimo aikštelės trečiajame aukšte.

Norėtum daugiau sužinoti apie VGTU studijų programas? Spausk čia.