„Tai yra vienas populiariausių renginių mokiniams, būsimiems studentams. Džiaugiamės sulaukę jų dėmesio ir šiemet: mokiniai atkeliavo, nors jau įvykę ir daug kitų, stojantiesiems skirtų, renginių – organizavome Atvirų durų dienas anksčiau, dalyvavome studijų mugėje Kaune ir tarptautinėje studijų parodoje Lietuvos parodų ir kongresų centre“, – sakė VGTU Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro vyresnioji specialistė Jūratė Giedraitienė.

Atvirų durų dienos būsimiems bakalauro studijų studentams prasidėjo paskaita apie studijas VGTU, stojimo sąlygas, karjeros galimybes. Po to suorganizuotas susitikimas su Užsienio ryšių direkcijos specialiste, pristatytas projektas „Erasmus Lietuvos mokykloms“. Fojė prie SRA-I 03 auditorijos buvo galima pabendrauti su VGTU dėstytojais, studentais, Stojančiųjų priėmimo bei informavimo centro, Integracijos ir karjeros direkcijos specialistais.

Vėliau mokiniai pakviesti į Jaunojo inžinieriaus mokyklos paskaitą, kurioje sužinojo apie žmogaus judesių registravimo technologijas ir jų taikymą. Statybos fakultetas pakvietė į paskaitą „Nekilnojamojo turto valdymo svarba šalies ekonomikai“, o Verslo vadybos fakultetas – į paskaitą „Profesijos pasirinkimas ir karjeros planavimas“. Jaunuoliai kviesti į ekskursijas po įdomiausias universiteto laboratorijas.

Šeštadienį į universitetą rinkosi norintys studijuoti magistrantūros studijų programose. Jie susipažino ne tik su stojimo į VGTU sąlygomis, bet ir su studijų galimybėmis. Kaip ir bakalauro  laipsnį įgyti norintieji, jie bendravo su įvairių fakultetų dėstytojais ir studentais.

„Būsimiems bakalaurantams ir magistrantams prisistatė visi VGTU fakultetai. Visi atėjusieji galėjo pabendrauti su dominančių specialybių dėstytojais, studentais, užduoti jiems rūpimus klausimus, pamatyti studentų darbų“, – sakė J. Giedraitienė.

Kaip pasakojo specialistė, atvykusieji į Atvirų durų dienas buvo labai aktyvūs, turėjo pasirengę klausimų ne tik apie studijų programas, bet ir apie galimybes dalyvauti mainų programose, apie įsidarbinimo perspektyvas.

Norėtum daugiau sužinoti apie VGTU studijų programas? Spausk čia.