Bus smagių veiklų, bus ir užduočių, kurios leis aptarti viešojo transporto pagrindines vystymosi tendencijas, Lietuvos gyventojų finansinius sprendimus bei darbo pokalbio sėkmės paslaptis.

Lietuvos verslo kolegijoje atrankos į Profadienio komadas vyks net dviejuose miestuose:

Klaipėdoje rugsėjo 28 d. trečiadienį, 12.oo val. 303 a., adresu Turgaus g. 21, moderatoriai Emplonet;

Vilniuje rugsėjo 28 d. trečiadienį, 12.oo val. 203 a., adresu Žirmūnų g. 70, moderatoriai Europos parlamento informacijos biuras;

Jums turbūt niekada neiškilo abejonių, kad dėti svogūnus į ledų kokteilį netinka? Ir tikriausiai žinote, kad nuodingąją angį nuo žalčio galite skirti pagal geltonas ausytes galvos šonuose. Tai jau žinote - nes pirmuoju atveju, turite  patirties - esate ragavę tiek svogūnų, tiek ledų. O apie gyvačių ypatumus tikriausiai žinote, nes kažkas apie tai papasakojo. 

Patirtis ir žinios leidžia mums greičiau priimti sprendimus. Taip mes negadiname ledų koktelių. Kartais net išvengiame mirties! 

Ieškantiems unikalių patirčių profesinėje srityje kviečiame sudalyvauti - PROFADIENYJE. Jau aštuntą kartą visos Lietuvos kolegijų studentus kviečiame įveikti verslo įmonių vadovų parengtas patyrimines užduotis. Čia jums reikės ne tik žinių, tačiau ir gebėjimo įsiklausyti, vertinti situaciją, priimti sprendimus ir geros intuicijos. 

Šių metų spalio 13 d. 15-kos Lietuvos kolegijų studentai susipažins su   SEB banko, Girteka Logistics, AmerisourceBergen ir Western Union paruoštomis situacijomis.  Sprendimus vertins ilgametę patirtį savo įmonėje dirbantys vadovai. Geriausios komandos bus apdovanotos prizais. Pagrindinis - kelionė į Europos Parlamentą dovanojama Europos Parlamento nario Petro Auštrevičiaus.

Kviečiame studentus dalyvauti atrankose, kurios vyks Lietuvos verslo kolegijos patalpose Vilniuje ir Klaipėdoje.

Atrankos renginiui ruoštis nereikia. 

Kviečiami visų kursų ir specialybių studentai.

Registracija norintiems dalyvauti el. p. rasa.sereikiene@ltvk.lt arba 304 a.

Daugiau apie PROFADIENĮ 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100084587931612