Tačiau stojantieji į IT programas susijusias su programinės įrangos kūrimu turėtų prašymą pateikti dar anksčiau - iki rugpjūčio 21 d, mat stojant į šias programas numatytas stojamasis testas, kuris įvyks rugpjūčio 22 d. (pirmadienį).

 

Stojantiems į IT – prašymų teikimas truks 3 dienas
 
Kasmet daugiausiai Vilniaus technologijų mokymo centre tarp stojančiųjų dėmesio susilaukia IT srities programos, Jomis domisi ir stojantys po 10 klasių ir baigę vidurinę bei suaugusieji, norintys persikvalifikuoti. 
 
JavaScript programuotojo programos absolventė Emilija stodama mokytis tikėjosi gauti JavaScript pagrindus, o šiandien džiaugiasi išmokusi daug daugiau: „išmokome dirbti komandoje, imituojami realūs projektai. Tai labai naudinga patirtis!" ir pabrėžia, jog  Vilniaus technologijų mokymo centro mokytojai yra didžiausia varomoji jėga.
 
VTMC mokinius ir alumnus vertina ir darbdaviai. UAB ABABA vadovas Tomas Bielevičius, kuris pirmą kartą į praktiką priėmė Vilniaus technologijų mokymo centro JavaScript programuotojo mokymo programos mokinę Atviras: „Emilija buvo pirma programuotoja, kuri atėjo iš Vilniaus technologijų mokymo centro, ir ji išpildė visus mūsų lūkesčius, kuriuos turime pradedančiam programuotojui, dėl to įgavome pasitikėjimo šios mokymo įstaigos kokybe ir planuojame aktyviai ieškoti kitų šios mokyklos alumnų". 

Susipažinkite su IT srities mokymo programomis čia. Svarbu atkreipti dėmesį - jei siekiantiems įsilieti į IT sritį ir kurti savo karjerą programinės įrangos kūrimo srityje -  prašymų mokytis teikimas truks vos 3 dienas – prašymą gali teikti nuo rugpjūčio 19 d. iki 21 d, Kadangi į šias programas taikomas stojamasis testas, kuris vyks rugpjūčio 22d.!  
 
Inžinerinė pramonė išgyvena augimą
 
Inžinerinės pramonės sektorius šiuo metu yra tarp labiausiai besivystančių šalyje, o  įmonės atviromis durimis laukia šios srities specialistų. Vilniaus technologijų mokymo centras norintiems karjerą kurti inžinerijoje, siūlo mokytis elektriko, metalo apdirbimo staklininko, suvirintojo, šaltkalvio ir automatinių sistemų mechatroniko programose.

Viena populiariausių programų – mechatronika. Tai gana nauja profesinės veiklos sritis, mechaninės inžinerijos, elektronikos, kompiuterinių valdymo sistemų sinerginis derinys, sutinkamas visose pramonės šakose. Šios programos absolventas Arnoldas, yra pasakojęs, jog Vilniaus technologijų mokymo centre nusprendė mokytis pirmiausia, dėl didelių perspektyvų, ir plačių darbo galimybių. „Besimokydami profesijos gauname daug praktiniu žinių – mokykla turi įvairiausios  mokymosi įrangos. Čia man labai patinka gera atmosfera ir bendravimas tarp mokytojų ir mokinių“, - pasakojo jis. Susipažinti su inžinerijos programomis galite čia.

Baigusiems 10 klasių - galimybė įgyti profesiją kartu su viduriniu išsilavinimu
 
Stoti mokytis profesijos po 10 klasių ir baigti gimnaziją kartu su profesija – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori kuo greičiau startuoti darbo rinkoje arba pasiruošti ir tvirčiau jaustis turint profesinių žinių bagažą prieš stojant į universitetą ar kolegiją. Vienuoliktokas Matas sako, jog stoti mokytis VTMC po 10 klasių verta, nes visas pamokas veda šaunūs mokytojai, kurie ne tik gerai moko, bet ir parenka mokymo būdus, kad pamokos nebūtų nuobodžios. „Profesinės pamokos yra labai įdomios ir suderintos su paprastom pamokom, kad nebūtų per didelio krūvio, bet vistiek gerai išmokytų”, - sako būsimasis JavaScript programuotojas.

Susipažinti su programomis  baigusiems 10 klasių galite čia.
 
 
Įgyti profesiją per trumpą laiką ir visiškai nemokamai gali:
  • baigę 10 klasių ir norintys nušauti du zuikius: baigti gimnaziją, įgyti profesiją ir startuoti darbo rinkoje.
  • baigę 12 klasių ir nekantraujantys pradėti karjerą vos po metų.
  • norintys persikvalifikuoti (pirmą kartą!) ir pradėti viską iš naujo, tik žymiai sėkmingiau. 

Kviečiame mokytis šiose mokymo programose:

IT ir Kompiuterija
Inžinerija
Administravimas ir finansai, menai
 
VTMC kasmet kvalifikaciją įgija šimtai jaunų ateities profesionalų.  Jei vis dar svarstote kodėl verta mokytis profesinio mokymo centre, net 10 priežasčių įvardijo ankstesnių metų absolventai, su jų mintimis galite susipažinti čia.

 


Prašymai teikiami internetu LAMA BPO sistemoje adresu http://profesinis.lamabpo.lt/.