Ne tik kalbos įgūdžių lavinimas, bet ir kultūrų pažinimas

Nors ilgą laiką buvo manyta, kad studijas anglų kalba renkasi tik aukštojo mokslo diplomo siekti į Lietuvą atvykę užsieniečiai, požiūris po truputį kinta. Vis daugiau abiturientų, nusprendusių po mokyklos baigimo likti savoje šalyje, renkasi studijuoti anglų kalba dėstomas studijų programas ir džiaugiasi jų teikiama nauda.

Vis gerėjantys valstybinio anglų kalbos egzamino rezultatai rodo, jog ši užsienio kalba šiandieninių dvyliktokų yra aktyviai naudojama ir puikiai išmanoma, tad su problemomis dėl nepakankamų žinių stojant į ne lietuviškai dėstomas programas susiduria tik retas studentas. Visgi, treji ar ketveri bakalauro studijų metai jau turimas žinias leidžia ženkliai pagilinti – kalba įprantama vartoti skirtingose situacijose, įgyjami prezentavimo įgūdžiai, aktyviai plečiamas žodynas, lavinama kalbinė raiška.

Žinoma, tai – dar ne viskas. Juk studijuojant užsienio kalba kurso draugais tampa užsieniečiai, tad nejučiomis atsiduriama tarptautinėje, multikultūrinėje aplinkoje, kur susipažįstama su skirtingais žmonėmis, kultūromis, iš kurių jie yra kilę.  

 

Dėstytojai – iš daugelio skirtingų žemynų

Vienas geriausių dalykų, kurį būtina paminėti kalbant apie studijas anglų kalba yra tai, jog studentams jų metu dėsto patyrę ekspertai iš skirtingų pasaulio šalių. To, ko negali patirti lietuviškas studijų programas pasirinkę studentai, jūs gausite su kaupu – unikalios pažintys su visuomenėje pripažintais savo sričių žinovais gali virsti praktikos pasiūlymais ar puikiomis karjeros perspektyvomis. Viskas, ko reikia – įrodyti, jog esate pasiryžęs daug ir sunkiai dirbti vardan savo svajonių!

Taip pat, anglų kalba studijuojantys studentai ne vienoje aukštojoje mokykloje gali rinktis dvigubo diplomo programas, kurios absolventams suteikia dviejų universitetų diplomus. Jungtinių programų su užsienio universitetais dalyviai gali išvykti tam tikrą laiką studijuoti aukštojoje mokykloje-partnerėje ir grįžti ne tik su dvigubu diplomu, bet ir su neįkainojama tarptautine patirtimi.

 

Geresnių karjeros galimybių garantas

Kadangi pasaulis, kuriame gyvename, kasdien darosi vis mažesnis, sėkmingas karjeros kelias be puikių bent vienos užsienio kalbos žinių darosi sunkiai įsivaizduojamas. Įdarbinimo, karjeros specialistai jau kuris laikas pastebi, kad gebėjimas komunikuoti anglų kalba tampa būtinybe, norint užimti konkurencingą darbo poziciją, o siekiant vadovaujančių pareigų ar didesnio atlyginimo be to nepavyks žengti nei žingsnio.

Studijos anglų kalba ne tik atveria duris į tarptautines kompanijas, besiorientuojančias į užsienio rinkas, bet ir suteikia pasitikėjimo savimi ir užtikrintumo dėl užsienio kalbos įgūdžių bendraujant profesinėje aplinkoje.