Edvinas Karalis dalijasi savo persikvalifikavimo istorijos pirmaisiais tvirtais žingsniais! „Pasirinkau mokytis programavimo, nes nusprendžiau persikvalifikuoti ir išbandyti kažką naujo ir perspektyvaus “, - pasakoja jis. 
 
Programavimas Edviną visada domino, tačiau pamatęs, jog Vilniaus technologijų mokymo centras (VTMC) siūlo vienerių metų kursą bei lanksčius grafikus, priėmė sprendimą nebedelsti. „Per mokymosi metus mokykla mane motyvavo pasiekti savo užsibrėžto tikslo, mokytojai sužavėjo pasiruošimu, o klasės buvo šiuolaikiškai pritaikytos studentams. Būdamas studentu supratau, jog VTMC gali pasiūlyti ne tik paskaitas, tačiau ir daug kitos užklasinės veiklos, projektų. Tiesiog būk įsitraukęs ir nepraleisk progų”, - pataria būsimiems VTMC besimokantiesiems Edvinas. 

Jis įsitikinęs: „Programuotojas privalo būti motyvuotas ir smalsus, bei pasiruošęs dirbti kartu su komanda, nes didžioji dalis tavo ateities darbų bus atlikti komandiniu darbu. Išmokti programuoti niekada nėra vėlu, tačiau tam reikia pasiryžimo ir jei nori būti specialistu reikės tam skirti laiko ir po paskaitų. Mano planai baigus mokymąsi VTMC - toliau kaupti žinias savarankiškai ir dirbti pagal naują profesiją. Rekomenduoju VTMC, nes per optimalų laiką galima įgyti pakankamai žinių ir patirties pradedant karjerą programavime”.  

Priėmimas į PHP programavimo programą  jau vykta. 
Plačiau apie programą skaitykite https://bit.ly/3aEs2Px