Nuo birželio 1 d. galima teikti prašymus studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose. Visi prašymai teikiami LAMA BPO (Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti) informacinėje svetainėje (BPIS). Mykolo Romerio universitetas (MRU) kviečia rinktis net 27 skirtingas bakalauro studijų (pirmosios pakopos) programas.

Šių metų MRU kampanija „Turi kibirkštį? Įpūsime ugnį! Tu gali daugiau, nei galvoji!“, kurios pagrindiniais herojais tapo abiturientai, siekiama padrąsinti jaunuolius patikėti savimi ir savo galimybėmis ateityje. Nuolat besikeičiančiame, kupiname iššūkių gyvenimo tarpsnyje, kuomet sprendžiamas būsimos profesijos bei studijų pasirinkimo klausimas, labai reikia padrąsinimo bei tikėjimo.  

Birželio 1 d. startuoja bendrasis priėmimas į pirmosios (bakalauro) pakopos studijų programas, kuris vyks iki liepos 25 d., 12 val. Priėmimas vykdomas tiek į valstybės finansuojamas, tiek į valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Priėmimas vykdomas tik nuotoliniu būdu. Minimalus konkursinis balas yra 5,4, o jį pasiskaičiuoti galima čia.

MRU – tarptautiškas, globalus ir inovatyvus universitetas

MRU yra vienas tarptautiškiausių universitetų Lietuvoje. Mokslo metus rudenį pradėjo studentai net iš 58 pasaulio šalių. Siūlomos studijos anglų kalba ir net 11 tarptautinių programų su užsienio universitetais, didina konkurencingumą Lietuvos ir tarptautinėje rinkoje.

Praktika ir realus žinių pritaikymas yra integruotas į kiekvieną studijų programą, o asmeninis mentorius ne tik padeda kurti profesinių ryšių tinklą nuo pat pirmojo studijų semestro, bet ir atsako į visus su pasirinkta specialybe susijusius klausimus ir leidžia patirti savo ateities profesinę kasdienybę. Galimybė studijuoti moduliais ir studijų organizavimo lankstumas užtikrina galimybę studijas derinti su darbu.

Augant nerimui dėl studijų kainų, universitetas siūlo galimybę mokėti už studijas dalimis, pagal individualiai sudarytą planą, mokėjimus skaidant į dvi ar net tris dalis. Taip pat, siūlomos studijų refinansavimo galimybės, kviečiama pretenduoti į universiteto ar valstybės skiriamas stipendijas labiausiai motyvuotiems ar socialiai pažeidžiamiems. Taip pat MRU rūpinasi, jog kiekvienas atvykęs studentas turėtų galimybę įsikurti MRU Studentų namuose. 

Ypatingas dėmesys pirmakursiams

Pirmojo kurso studentams MRU vykdoma pradžios mentorystės programa. Tai karjeros ir profesinio tobulėjimo programa studentams, kurie turi unikalią progą individualiai bendrauti su savo srities patyrusiais profesionalais – mentoriais, patikrinti studijų procese įgytas žinias, mokytis jas pritaikyti, gauti iš jų naudingų praktinių įgūdžių ir patarimų.

MRU rūpinasi kiekvieno studento sveikata, todėl universitete yra įsteigta įvairių pagalbos priemonių sistema, padedanti užtikrinti akademinę, psichologinę bei socialinę studentų gerovę. 

Universitetas siekia būsimiems ir esamiems studentams suteikti visapusišką pagalbą, todėl Priėmimo ir rinkodaros skyrius yra pasiruošęs atsakyti į visus stojančiųjų klausimus: el. paštu priemimas@mruni.eu arba telefonu +370 6 8617 431. Galima kreiptis „Facebook Messenger“, programėlės paieškoje įvedus „MRU priėmimas 2022” ar registruotis nuotolinei asmeninei konsultacijai čia.

Daugiau informacijos apie bakalauro studijas MRU pateikiama čia.

Daugiau informacijos apie Mykolo Romerio universitetą www.mruni.eu.