Vienuoliktokas Matas sako, jog stoti mokytis VTMC po 10 klasių verta, nes visas pamokas veda šaunūs mokytojai, kurie ne tik gerai moko, bet ir parenka mokymo būdus, kad pamokos nebūtų nuobodžios. „Profesinės pamokos yra labai įdomios ir suderintos su paprastom pamokom, kad nebūtų per didelio krūvio, bet vistiek gerai išmokytų”, - sako būsimasis JavaScript programuotojas.

Vilniaus technologijų mokymo centras taip pat yra aktyvus tarptautinių projektų dalyvis, akredituotas Erasmus+ programos mobilumų vykdytojas. Mokiniai kasmet turi galimybių išvykti į tarptautinius projektus ar įšvykas, kur tobulina tarpkultūrines, socialines kompetencijas, taip pat ir profesinius įgūdžius užsienio mokyklose ar įmonėse.

Tokia galimybe pasinaudojo ir gimnazistas Edvinas. Jis sako: „Į Erasmus stažuotę verta vykti dėl begalės naujų žinių. Stažuotės metu galima pamatyti įspūdingų ir gražių kitų šalių kraštovaizdžių, lankytinų objektų ir susipažinti su svetima kultūra. O taip pat galima sustiprinti savo profesinius įgūdžius bei užsienio kalbos žinias“.
 
VTMC daug dėmesio skiriama karjeros kompetencijų plėtojimui – bendradarbiaujama su įmonėmis, būsimais darbdaviais todėl mokiniai dar gimnazijos klasėse turi galimybė geriau pažinti darbinę aplinką, mezgasi pirmieji profesiniai tinklai ne tik praktikos vietose, bet ir praktinio mokymo klasėse, mat čia susitinka bendrų pomėgių turintys jaunuoliai vėliau tapsiantys savo srities profesionalais. Štai vienuoliktokas Filipas pabrėžia: „VTMC verta mokytis dėl to, kad čia gali rasti draugų su panašiais interesais.”

Baigusieji 10 klasių kviečiami mokytis šiose programose:
  • JavaScript programuotojas (-a) (plačiau)

  • Automatinių sistemų mechatronikas (-ė) (plačiau)

  • Suvirintojas (-a) (plačiau)

  • Finansinių paslaugų teikėjas (-a) (plačiau)

  • Kompiuterinio projektavimo operatoriaus (-ė) (plačiau)

  • Jaunesnysis sistemų administratorius (-ė) (plačiau)

2022 metų vasaros etapo priėmimas mokytis pagal profesinio mokymo programas prasideda nuo birželio 1 d. Prašymai teikiami internetu LAMA BPO sistemoje adresu http://profesinis.lamabpo.lt/.