Mykolo Romerio universiteto (MRU) Debatų klubo komanda, pasiskirsčiusi į tris atskiras grupeles, balandžio 22-24 dienomis dalyvavo tarptautiniame debatų turnyre „Mind Open 2022“, kuris įvyko Budapešte, Vengrijoje. Į šį aukščiausio lygio turnyrą susirinko geriausios debatų komandos visoje Europoje, viso net virš 40 dalyvių, tarpe jų – geriausiai pasiruošę MRU Debatų klubo atstovai: Jogilė Bundonytė (Lietuva) ir Leonardas Marcinkevičius (Lietuva), MRU Debatų klubo prezidentė Kateryna Varava (Ukraina) ir Ethelda Ankyaa Okai (Gana), Finn Mescher (Vokietija) ir Shivanshu Singh (Indija).

Komanda „Rebel MRU“ – Kateryna Varava ir Ethelda Ankyaa Okai, sėkmingai diskutavusios su geriausiomis turnyro komandomis iš Londono, Vienos, Budapešto ir laimėjusios kelis raundus, pateko į finalą. Galiausiai, po ryžtingos kovos – MRU Debatų klubo prezidentė Kateryna Varava, laimėjusi finalinę diskusiją, pelnė net kelis apdovanojimus: „Geriausio turų pranešėjo“ ir „Geriausio naujoko“.

„Debatai yra unikali platforma, kurioje galima mokytis ir praktikuoti savo įgūdžius. Tai būdas ne tik išmokti aiškiai reikšti mintis, tačiau ir argumentuotai apginti savo poziciją. Debatai yra apie gyvenimą, o gyvenimas yra nuolatinė diskusija“, - sako MRU Debatų klubo prezidentė K. Varava.

Daugiau informacijos apie Mykolo Romerio universitetą www.mruni.eu