Šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbu suvokti, jog darbas su savimi ir įvairiapusiškos asmenybės ugdymas yra vienas svarbiausių uždavinių jaunam žmogui.

 
Dažnam darbdaviui svarbu ne tik diplomas, bet ir įvairios asmeninės žmogaus savybės bei kompetencijos. Taip pat gebėjimas dirbti komandoje yra vienas didžiausių asmenybės privalumų, kadangi be komandinio darbo nefunkcionuotų nei viena organizacija. Kokios tipinės rolės vyrauja komandoje? Kaip atrasti savo rolę ir gerai jaustis būryje žmonių? Kaip dirbti, kad darbas būtų efektyvus?
 
ISM Vasaros mokykla bus padalinta į dvi dalis: pirmąją dieną moksleiviai gilinsis į komandinio darbo subtilybes, o įgytas teorines pritaikys praktikoje, atlikdami praktines užduoties. Antrąją dieną skirsime individualiam  lavinimui, apžvelgsime įvairias saviugdos metodikas, bandysime atrasti kokų savybių žmoguje ieško darbdavys ir kaip reikėtų tinkamai save reprezentuoti.
 
Vasaros mokyklos programa:
 
Programą galite parsisiųsti čia.
 
10 Lietuvos moksleivių, turintys aukščiausius akademinius rezultatus turės galimybę ISM Vasaros mokykloje dalyvauti NEMOKAMAI! Registruodamiesi būtinai nurodykite paskutinių metų mokymosi vidurkį, nes pagal jį bei atsakymus į atvirus klausimus bus atrenkami moksleiviai dalyvauti ISM Vasaros mokykloje.
 
Vietų skaičius bus ribojamas. ISM Vasaros mokykloje turės galimybę studijuoti tik 100 Lietuvos moksleivių. ISM Vasaros mokyklos registracijos mokestis 150 lt (su PVM) (už maitinimą ir organizacines išlaidas).
 
Jei reikėtų nakvynės, galite rinktis iš ISM siūlomų variantų čia ir parašyti mums. 
 
Registracija: http://www.ism.lt/vm2013 iki birželio 26 dienos.
 
Jei turite klausimų, kreipkitės:
Miglė Žvirblytė
El. paštas: migle.zvirblyte@ism.lt
Tel.: (8 37) 302 400; (8 611) 32 839