Apdovanojimą LSU rektorei Dianai Rėklaitienei įteikė Kauno miesto savivaldybės tarybos narys, sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkas Donatas Večerskis bei savivaldybės ryšių su visuomene skyriaus atstovė Eglė Bagočiūnaitė.

„Šios nominacijos nugalėtoją išrinko Kauno miesto neįgaliųjų taryba. Renkant laimėtoją buvo atkreiptas dėmesys, kad LSU yra atviras studijuoti negalią turintiems žmonėms ir tuo pačiu jie gali įsitraukti į veiklą po studijų – dirbti ar kitaip integruotis į bendruomenės veiklą. Turbūt vienas svarbiausių dalykų, ką žmogus gali gyvenime daryti, tai mokytis. Dar smagiau, kai jis gali jaustis pilnavertiškai“, – teigė Kauno savivaldybės atstovai.

Siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į kilnius darbus ir iniciatyvas, kandidatus „Kaunas visiems“ nominacijoms galėjo siūlyti visi miestiečiai.

„Stengiamės sudaryti sąlygas neįgaliems žmonėms būti svarbia mūsų Universiteto dalimi. Visi kartu bandome prisidėti ir tai daryti išvien. Džiaugiamės, kad ta linkme judame ne mes vieni – puikų pavyzdį rodo ir miesto valdžia. Esame teisingame kelyje“, – kalbėjo D. Rėklaitienė.