Trejų metų studijų programa „SSE Riga“ dėstoma anglų kalba ir yra sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su motinine mokykla Stokholme, taip užtikrinant visoje Europoje pripažįstamą studijų kokybę.

Darbdaviai Baltijos šalyse itin vertina „SSE Riga“ Ekonomikos ir Verslo bakalauro studijų programą. Studijuodami galėsite įgyti darbo patirties, atlikti praktiką geriausiose šalies įmonėse ir būti tarp 80 % mūsų studentų, gaunančių darbo pasiūlymą dar prieš baigiant studijas.

Be ekonomikos ir finansų, „SSE Riga“ siūlo dar daugiau nei 50 kursų, kuriuose yra ugdomi kiti itin svarbūs įgūdžiai, tokie kaip kritinis mąstymas, duomenų mokslas (data science) ir R programavimo kalba, šie įgūdžiai dar labiau stiprinami pasitelkus ir neįkainojamą absolventų mentorystę.

Visos knygos, duomenų bazės, mokomoji medžiaga ir sporto užsiėmimai yra įskaičiuoti į studijų mokestį, kurį mokykla padės padengti suteikdama paskolą su garantija ir įvairius galimų stipendijų variantus. Nepamirškite, kad nuomos kainos Rygoje yra beveik tris kartus mažesnės nei Vakarų Europoje. Studentai iš Lietuvos per metus moka 4 550 eurų studijų mokestį ir taip pat turi galimybę gauti vieną iš kelių stipendijų.

Kiekvienais metais mokykloje vyksta daugiau nei 40 renginių, įskaitant vakarėlius, stovyklas, debatus, „SSE Riga“ organizuojamas olimpines žaidynes, karjeros muges ir žaidimų vakarus. Be to, jūs taip pat galėsite nemokamai mėgautis joga, aerobika, krepšiniu, tinkliniu, grindų rieduliu, stalo tenisu ir plaukimu.

Svarbiausia, kad 90 % „SSE Riga“ studentų pradeda dirbti nepraėjus nė trims mėnesiams po studijų baigimo. Čia įgytus įgūdžius galėsite puikiai pritaikyti bet kurioje industrijoje, be to, galėsite tapti ir įtakingo absolventų tinklo nariu, kuris labai padės jums siekti aukštų tikslų ateityje.

Ar jums įdomu, kaip vyksta studijos „SSE Riga“? Norėtumėte sužinoti daugiau apie bakalauro studijų programą ir studentų gyvenimą bei apgyvendinimo galimybes? Pabendraukite su dabartiniais „SSE Riga“ studentais, pavyzdžiui, Andriumi iš Lietuvos. Taip pat galite dalyvauti nuotoliniame seminare, skirtame būsimiems kandidatams, vasario 24 d.!

Kaip pateikti paraišką? Paraiškos mokesčio nėra, o priėmimas į studijas vykdomas nuotoliniu būdu. Pateikite elektroninę paraišką iki 2022 m. balandžio 25 d., o 2022 m. gegužės 7 d. laikykite „SSE Riga“ stojamąjį egzaminą, po kurio būsite pakviestas į nuotolinį interviu.

Kviečiame teikti paraiškas jau dabar! www.sseriga.edu

SSE Riga