Ji pati profesiją keitė keturis kartus. Moteris mano, kad siekti savo svajonių dažnai koją pakiša klaidingi stereotipai.

„Jeigu nesi pirmūnas, dar nereiškia, kad negali pasiekti to, ko nori, – sako pašnekovė. – Šiais laikais galimybių yra labai daug. Svarbiausia – išsiaiškinti, ką gyvenime labiausiai norisi daryti“, – įsitikinusi gyvenimo iššūkius drąsiai priimanti moteris.

Šiandien ji nedvejodama sako, kad laimingais tampame tada, kai užsiimame veikla, kuri mums klostosi sklandžiai.

Kiekvienam labai naudinga nuolat ieškoti bei mokytis kažko naujo. Mokslininkai ištyrė, kad mūsų smegenys yra plastiškos ir bandydami įsisavinti naujus dalykus iš naujo tobulėjame, plečiame savo ribas, keičiasi tada ir mūsų mąstymas.

Smalsumas bei noras patikrini, kas gi slypi už mūsų baimių, pasak pokyčių konsultantės, ir yra gyvenimo varomoji jėga.

Svarbus ne tik procesas

Kiekvienam jaunam žmogui L. Mieliauskienė pataria kuo daugiau tyrinėti pasaulį, pažinti naujas sritis.

„Kai pasiryžtu imtis naujų dalykų, man svarbus būna ne tik procesas, bet ir rezultatas. O kai kažkas pavyksta, tai vadinu sėkme. Žinoma, svarbu atsirinkti, kokiose srityse sieki rezultato, o kuriose – tiesiog mėgaujiesi procesu. Bet yra ir tokių veiklų, kurias atliekant svarbus tiek procesas, tiek ir rezultatas“, – nuoširdžiai sako L. Mieliauskienė.

Kaip atpažinti, kad tikrai esi savame kelyje? Pokyčių konsultantė teigia, kad norint atsakyti į šį klausimą, svarbiausia – įsivardyti savo stipriausias būdo savybes, kurios veikiant padeda pasiekti geriausių rezultatų. Tas būdo savybes, suderinę su savo troškimais, ir rasime teisingiausią atsakymą, padiktuosiantį, kokiose gyvenimo srityse galime nuveikti daugiausiai bei būti iš tikrųjų laimingi.

Visą interviu su L. Mieliauskiene rasite žurnale „Kuo būti 2021“, o netrukus, vasario pradžioje skaitytojus pasieks naujas žurnalas „Kuo būti 2022“.

Sekite naujienas – apie tai informuosime.