Mykolo Romerio universitetas (MRU) kviečia paskutiniųjų kursų kolegijų studentus ir absolventus, jau dabar ruoštis magistrantūros studijoms bei teikti stojimo paraiškas, pretenduojant į papildomąsias studijas. Priėmimas į papildomąsias studijas startuoja sausio 5 d. Jų pradžia 2022 metų pavasario semestro metu. Studijos patrauklios tiek dirbantiems, tiek studijuojantiems, kadangi paskaitos vyks visiems patogiu laiku – penktadienio vakarais bei šeštadienio dienomis. Taip pat bus sudaroma galimybė studijuoti nuotoliniu būdu.

Socialinio darbo magistrantūros studijos prasidės vasario 4 dieną,  Viešojo administravimo – kovo 4 dieną.

Kviečiame registruotis į (spauskite čia) nuotolines konsultacijas, kurių metu į jums iškilusius klausimus atsakys Nacionalinio Priėmimo grupės vadovas Saulius Bugailiškis.

Mykolo Romerio universiteto papildomų studijų vertės:

  • Galimybė pretenduoti į valstybės finansuojamą magistrantūros studijų vietą, po papildomųjų studijų.
  • Sutaupytas pusmetis! Į papildomąsias studijas teikti paraiškas galima dar studijuojant kolegijoje bei derinti kolegijos ir universiteto paskaitas. Jau šį pavasarį studijuokite papildomosiose studijose, o rudenį – magistrantūroje!
  • Patraukli studijų kaina ir lankstus užsiėmimų grafikas. Socialinio darbo krypties papildomųjų studijų kaina gali būti perskaičiuojama, (nuo 900 Eur sumažėti iki 540 Eur) atsižvelgiant į esamų studijų programos dalykus.
  • Pasikeitė karjeros planai? MRU universitete galėsite studijuoti savo studijų kryptyje, kurią baigėte.

Mūsų universitetas siūlo 5 skirtingų krypčių bei 6 papildomųjų studijų programas (Edukologijos, Teisės, Teisės magistrantūros, Socialinio darbo, Verslo ir viešojo valdymo bei Viešojo administravimo krypties studijas).

Dokumentus galima teikti nuo sausio 5 d. el. paštu: priemimas@mruni.eu. 

  • Daugiau informacijos apie: socialinio darbo papildomąsias studijas skaitykite čia;
  • Apie viešojo administravimo papildomąsias studijas skaitykite čia;
  • Bendrai apie priėmimą į papildomąsias studijas žiūrėkite čia.