Diskusijas ir gerosios patirties apie naujausių technologijų ir inovacijų naudojimą dizaino, meno, kalbų ir ugdymo studijose bei profesinėje veikloje dalijimąsi skatinančios konferencijos plenarinį posėdį pranešimu apie meno ir meninio ugdymo tvarumą pradės menininkė, kuratorė doc. Jovita Sakalauskaitė ir meno istorikė, kuratorė dr. Kelly Liang  (Tsinghua universitetas, Pekinas, Kinija), rašytojas ir žurnalistas dr. Ramūnas Čičelis savo pranešime aprėps distopinę Lietuvos dailės kritikos panoramą, dr. Irene Rabinovich (Holono technologijos institutas, Holonas, Izraelis) skaitys pranešimą apie akademinę „draugystę“, o plenarinį posėdį užbaigs pedagogė, „Family Lab Academy“ įkūrėja, doktorantė, lektorė Jovita Starkutė pranešimu „Kodėl pokyčiai švietime prasideda nuo kiekvieno iš mūsų?“.

Po plenarinio posėdžio tarptautinės konferencijos dalyviai bus kviečiami į penkias sekcijas:

  • „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo tobulinimo galimybių paieška“
  • „Kalbos ir vertimo studijų iššūkiai“
  • „Šiuolaikinės kalbų ir bendrųjų gebėjimų ugdymo tendencijos“
  • „Įtrauki edukacija, kūrybiškumas ir kritinis mąstymas meno kontekste“
  • „Inovacijų ir kūrybiško mąstymo modeliavimo reikšmė dizaino kontekste“

 

Sekcijose pranešimus skaitys pranešėjai iš Lietuvos, Austrijos, Serbijos, JAV.

Kaip ir kiekvienais metais, tarptautinę konferenciją „Menas, dizainas, kalbos ir ugdymas: teorijos ir praktikos inovacijos“ (ADLE) lydės Menų akademijos dėstytojų ir absolventų paroda „Naujos perspektyvos“. Virtualioje ekspozicijoje kūrėjai įtrauks žiūrovus į pamąstymus apie praeitį ir dabartį, supančią realybę ir jos patyrimą, nuolatinę kaitą, balanso paieškas ir vaizduotės galią.

Prisijungimo prie konferencijos nuorodą, jos programą ir kitą aktualią informaciją rasite oficialiame puslapyje: www.adle.kaunokolegija.lt

Pastaba: prisijungimas prie sekcijų – per virtualų plenarinio posėdžio kambarį. (Jame, ekrano apačioje esančioje meniu juostoje, nuspaudę ikonėlę „Breakout rooms“ pamatysite visą sekcijų sąrašą, iš kurio galėsite išsirinkti, kurioje sekcijoje norite dalyvauti).