„Plantie – Stay focused“ – tai programėlė, kuri padeda valdyti laiką ir išlikti susikoncentravus, auginant virtualų medelį.

„Forest“ – mokantis sunku atsiriboti nuo socialinių tinklų? Ši programėlė padės tai padaryti. Pradedi darbą? – pasodink po medelį ir, jei atliksi savo užduotį iki galo, tavo medelis užaugs!

„Moxliukas“ – tai lietuvių kūrėjų sukurta programėlė, padedanti ruoštis valstybiniams brandos egzaminams, sprendžiant pateiktus testus. Ši programėlė turi ir klausimų kortelių sudarymo galimybę, kuri tau padės patiems susikurti testinius klausimus bei užsirašyti jų atsakymus.

„Google kalendorius“ – turbūt visiems žinoma programėlė, kuri padeda kalendoriuje susirašyti visus darbus ir planus, o kad jų nepamirštum – apie juos primena.

„Wordup Vocabulary of English“ – ši programėlė padeda mokytis anglų kalbos žodžių įdomiau, pateikdama įdomius pavyzdžius iš įvairių filmų, dainų ar net žinomų citatų!

„Duolingo“ – padeda įdomiai mokytis įvairių kalbų, sprendžiant trumpas užduotis ar net klausantis tinklalaidžių užsienio kalba.

„Sololearn: Learn to code“ – nori išmokti programuoti, bet nežinai, nuo ko pradėti? Ši programėlė siūlo kursus įvairiomis programavimo kalbomis, o už kiekvieną baigtą kursą įteikia sertifikatą.

„Coursera: learn new skills“  – programėlė padeda užsirašyti į įvairius nemokamus kursus, kurie praturtins žinių bagažą ir padės renkantis ateities profesiją!

„StudySmarter – School & Uni“ – programėlė, padedanti susikurti virtualias korteles, skirtas mokytis, bei suteikianti prieigą prie įvairios mokymosi literatūros.

„Elevate – Brain Training“ – tai programėlė, sukurta gerinti atidumą, atmintį, reakciją,  kalbėjimo bei kitus įgūdžius. Kiekvienas žmogus gali išsirinkti specialiai jam pritaikytą programą, skirtą kuo greičiau pasiekti rezultatus.

„SimpleMind – Mind Mapping“ – tai programėlė, padedanti tapti atidesniems, prisiminti informaciją ir pasisemti naujų idėjų. Viskas, ką reikia padaryti – tai vos kilus naujai idėjai, ją pridėti prie savo minčių žemėlapio!

„Quizlet Flashcards & Homework“ – padeda susikurti asmenines virtualias mokymosi korteles arba naudotis jau kitų moksleivių sukurtomis, spręsti paruošus uždavinius.

„Oh My Homework“ – tai programėlė, kuri įvairias užduotis paaiškina tiksliai ir paprastai. Tai puikus būdas pasitikrinti, ar tavo gautas atsakymas yra teisingas, o jei užduoties nesupranti – pasižiūrėti, kaip ją spręsti.

„Headspace: Meditation & Sleep“ – geras poilsis didina produktyvumą, gerina nuotaiką. Programėlė išmokys medituoti, pasirenkant labiausiai tinkamą programą. Tai ne tik padės pasiruošti kitai dienai, bet ir sumažins jaučiamąstresą, padės labiau suprasti save.

Belieka panaršyti, atsisiųsti, ko labiausiai reikia – ir gerai pailsėjus kibti į darbus. 

Parengta pagal Lietuvos moksleivių sąjungos informaciją