Naujoje MRU Startup HUB erdvėje bus siekiama atskleisti studentams startuolių ekosistemą, pasidalinti startuolių ir verslo kūrimo paslaptimis, apžvelgti kuo gyvena šiuolaikiniai startuoliai, išgirsti jų sėkmės istorijas, pasidžiaugti pasiekimais ir iššūkiais, puoselėti tinklaveiką bei sužinoti kaip pritraukti savo pirmąją investiciją iš profesionalių investuotojų.

MRU Startup HUB pristatomas kartu su solidžiais partneriais, kurie kuria sėkmingą startuolių infrastruktūrą:  „Tesonet” dukterinė įmonė „CyberCare”, „GovTech Lab Lithuania”, „Lithuanian Business Angel Network (LitBAN)”, ir „Startup Lithuania”, kurių atstovai renginio metu dalinsis savo patirtimi ir aukso vertės patarimais iš startuolių vandenynų.

Susitinkame:

Kada? Spalio 14 d.

Kur? Mykolo Romerio universitetas, Didlaukio g.55, 102 a.

Renginio pradžia: 14:30 val.

Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija iki spalio 13 d. 18:00 val., nuoroda čia.

Renginys vyks anglų kalba. Su savimi turėkite galimybių pasą ir pasiryžimą veikti!

Daugiau informacijos @MRU Startup HUB Facebook ir Linkedin paskyrose!

Mykolo Romerio universitetas – didžiausias Lietuvoje specializuotas socialinių mokslų universitetas, kurio ryškiausi studijų ir mokslo komponentai yra teisė, visuomenės saugumas ir viešasis valdymas. Universitetas turi pajėgius ir reikšmingus edukologijos, ekonomikos, humanitarinių mokslų, komunikacijos, politikos, psichologijos, sociologijos, vadybos branduolius. Universitete studijuoja apie 6300 studentų ir klausytojų.

Daugiau informacijos www.mruni.eu.