Šių metų reitinge tai yra aukščiausias iš visų Lietuvos universitetų įvertinimas.
 
„Šis įvertinimas – maloni žinia Universitetui mokslo metų pradžios proga. Esame tarptautiški, laikomės aukščiausių standartų, o šiandien matome ilgo, nuoseklaus ir kruopštaus darbo, paremto studijų, mokslo ir klinikinės praktikos vienovės principu, rezultatus, prie kurių prisidėjo visa Universiteto bendruomenė“, – sako LSMU rektorius prof. Rimantas Benetis.
 
Sudarant šių metų reitingą aukščiausią įvertinimą – 75 balus – LSMU gavo pagal cituojamumo kriterijų (angl. Citations). Reitingo sudarytojai nurodo, kad šis kriterijus atspindi aukštosios mokyklos mokslinės veikos įtaką pasaulyje ir žinių bei idėjų plėtros mastą.
 
LSMU išsiskyrė ir vertinant pagal tarptautinės perspektyvos kriterijų (angl. International outlook) – 53 balai. Šis kriterijus rodo aukštosios mokyklos pasiekimus tarptautiniu mastu ir gebėjimą pritraukti pirmosios ir antrosios pakopų studentus iš viso pasaulio.
 
Šiandien LSMU – vienas tarptautiškiausių universitetų Lietuvoje. Beveik 20 proc. Universiteto studentų – užsieniečiai. Dažniausiai studijas LSMU renkasi būsimieji studentai iš Izraelio, Švedijos, Vokietijos ir Indijos.
 
LSMU įvertintas ir kaip institucija, savo inovacijų, išradimų ir konsultacijų dėka padedanti vystytis pramonei. Pagal pramonės pajamų (angl. Industry income) kriterijų Universitetui skirti 35 balai.
 
LSMU jau ne pirmą kartą sulaukia prestižinių pasaulio universitetų reitingų dėmesio. „QS World University Rankings by Subject 2020“ praėjusiais metais Universitetą įvertino kaip vieną iš 550 geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų, vykdančių medicinos studijas.
 
2019 metais QS kylančių Europos ir Azijos universitetų reitinge ( angl. Emerging Europe and Centra Asia – EECA) LSMU atsidūrė tarp 31 proc. geriausių regiono aukštųjų mokyklų.