Studentų pamiltame KTU Studentų miestelyje, prie Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto (MIDF) esančios pievos, renginio svečius pasitiko sveikinimo kalbos, atlikėjų muzikiniai pasirodymai, o visoje teritorijoje veikusios įvairios pramogos itin džiugino naujuosius Universiteto studentus.

Festivalio metu bendruomenę tradiciškai sveikino KTU rektorius Eugenijus Valatka. „Mielieji pirmakursiai, sveiki atvykę į KTU. Pats prieš 32 metus išgyvenau krikštynas, tad kiekvieną kartą sveikindamas fakultetų ar viso universiteto pirmakursius, visada linkiu jiems būti laimingiems ir džiaugtis – jūsų pasirinkimas tikrai geras“.

Rektorius pabrėžė, kad beprotiškai pasiilgo gyvų susitikimų, todėl jausmas matyti tiek veidų – tikra euforija. „Mane žavi jūsų energija, laisvė, bet ir jūsų nešama atsakomybė. Tad kartu padarykim viską, kad galėtume ir ir toliau studijuoti bei studentauti gyvai, o ne nuotoliu“, – atviravo rektorius.

Sužavėjo muzikiniais pasirodymais

Visą rugsėjo 1-osios vakaro atmosferą užtikrino renginio vedėjas, garsus kino ir teatro aktorius Simonas Dovidauskas, kuris žaismingais pasisakymais užkrėtė publiką energija ir gera nuotaika. S. Dovidauskas ne tik linksmino publiką, bet ir apdovanojo aktyviausius dalyvius smagiomis dovanomis.

Aktyvumo nestigo ir į sceną įžengus pirmajai vakaro atlikėjai, jaunimo pamėgtai Lietuvos pop muzikos žvaigždei Jessicai Shy su grupe. KTU mokslo metų pradžios šventėje-festivalyje pirmą kartą pasirodanti atlikėja privertė dalyvius pajusti muzikos ritmą ir milijonus peržiūrų surinkusius hitus dainuoti kartu.

Jau temstant Jessicą Shy scenoje pakeitė DJ Jovani ir pievą greta KTU MIDF pavertė tikra šokių aikštele. Didžėjus atliko ne tik savo kūrinius, kuriuos publika jau pažįsta ir myli, tačiau nustebino ir naujais singlais. Sparčiai Lietuvoje bei Europoje populiarėjantis Jovani savo pasirodymą ir visą šventinį festivalį užbaigė unikalia kulminacija – lazerių šou.

Pramogų nestigo

KTU rugsėjo 1-osios koncertas-festivalis nustebino ne tik muzika, bet ir įvairių pramogų gausa. Renginyje dalyvavę Universiteto bendruomenės nariai ne tik šoko, dainavo bei žaidė žaidimus, bet ir linksminosi pripučiamuose atrakcionuose, puošėsi blizgučiais bei laikinomis tatuiruotėmis.

Universiteto naujokai mokslo metus ir festivalį pradėjo kiek anksčiau – iki pat koncerto pradžios dalyvaudami pirmakursių krikštynose „Color Run“, kurios ryškiomis spalvomis nuspalvino visą studentų miestelį. Kaip ir kasmet, taip į akademinės bendruomenės narius įtraukiami pirmo kurso studentai.

Unikalus ir jau mylima Universiteto bendruomenės tradicija tapęs šventinis koncertas rugsėjo pradžioje kasmet kinta, plečiasi ir pritraukia vis daugiau dalyvių. Tai itin džiugina naujuosius KTU studentus, kurie taip įgauna progą susipažinti su bendruomene neformalioje aplinkoje, pažymėti vasaros pabaigą bei įgauti prisiminimų visiems mokslo metams.