Bendruomenė kviečiama skiepytis nemokamai
 
Jau nuo rytojaus, rugpjūčio 26 d., MRU studentai ir kiti bendruomenės nariai turės galimybę nemokamai skiepytis šalia MRU įsikūrusiuose skiepobusuose. Minėtieji skiepobusai bus pastatyti Vilniuje prie centrinių MRU rūmų, taip pat įsikurs ir Kaune, MRU Viešojo saugumo akademijos patalpose.
„Labai skatiname ne tik MRU, bet ir Didlaukio akademinio miestelio bendruomenę bei aplinkinius gyventojus pasinaudoti galimybe kiekvienam patogiu laiku nemokamai pasiskiepyti. Skiepijimas vyksta be išankstinės registracijos, tereikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Visų mūsų bendras tikslas – rugsėjį į studijas sugrįžti ir bendrauti tiesioginio kontakto būdu“, – ragina MRU vicerektorė akademiniams reikalams prof. Regina Valutytė.
 
Skiepobusus galima rasti:
 
Vilniuje, prie centrinių MRU rūmų (Ateities g. 20):
·       rugpjūčio 26 d. (ketvirtadienį) 15–20 val.;
·       rugsėjo 6 d. (pirmadienį) 17–20 val.;
·       rugsėjo 14 d. (antradienį) 17–20 val.
 
Kaune, MRU Viešojo saugumo akademijos patalpose (Maironio g. 27):
·       rugsėjo 6 d. (pirmadienį) 10–15 val.
Išankstinė registracija skiepui nereikalinga, tačiau būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
 
Tikslas – grįžimas į tiesioginio kontakto studijas
 
Prof. R. Valutytės teigimu, rugsėjo 1-ąją tikimasi su visais studentais susitikti gyvai universitete auditorijose. Tiesa, vadovaujantis Vyriausybės nutarimu, tiesioginio kontakto būdu auditorijose studijuoti ir dėstyti galės tik turintieji galimybių pasus.
„Pastebime, kad būtent tiesioginio kontaktiniu būdu pavyksta pasiekti geriausius rezultatus ir studijų procesas vyksta efektyviausiai. „Gyvos“ studijos neapsiriboja tik paskaitomis ir praktiniais užsiėmimais – tiesioginis kontaktas padeda kurti tvaresnę akademinę bendruomenę, skatinti studentų, ypač naujų bendruomenės narių, integraciją, sudaro sąlygas betarpiškam pokalbiui, diskusijai, leidžia pajusti akademinės diskusijos nuotaiką. Todėl jis toks svarbus“, – pasakoja prof. R. Valutytė.
Neturintieji galimybių pasų studijas MRU tęs nuotoliniu būdu. MRU vicerektorė akademiniams reikalams prof. R. Valutytė patikino, kad ir nuotoliniu būdu studijuojantiesiems bus siekiama užtikrinti kuo kokybiškesnes studijas universitete bei suteikti kaip įmanoma geresnę universitetinę patirtį.
MRU taip pat primena, jog pasikeitus epidemiologinei situacijai šalyje ir Vyriausybei priėmus naujus ribojimus dėl asmenų skaičiaus gyvuose susibūrimuose, universitetas pereitų į hibridinį arba visiškai nuotolinį studijų organizavimą.
 
Mykolo Romerio universitetas – didžiausias Lietuvoje specializuotas socialinių mokslų universitetas, kurio ryškiausi studijų ir mokslo komponentai yra teisė, visuomenės saugumas ir viešasis valdymas. Universitetas turi pajėgius ir reikšmingus edukologijos, ekonomikos, humanitarinių mokslų, komunikacijos, politikos, psichologijos, sociologijos, vadybos branduolius. Universitete studijuoja apie 6300 studentų ir klausytojų.
 
Daugiau naujienų - www.mruni.eu