MRU rektorė prof. Inga Žalėnienė pabrėžia, kad šiuo metu, analizuojant imunizuotų bendruomenės narių skaičius Lietuvos universitetuose, MRU užima aukštą poziciją tarp lyderių, o imunitetą turinčių darbuotojų procentas organizacijoje siekia apie 86 proc. „Esu dėkinga akademinei bendruomenei, kuri jau pavasarį pademonstravo didelį aktyvumą skiepijantis“, - sako MRU rektorė profesorė I. Žalėnienė.  

Vis dėl to, pasak rektorės, nerimą kelia aukštas 16-24 metų amžiaus nepasiskiepijusių asmenų procentinis skaičius, o juk į šią amžiaus grupę patenka didžioji dalis universiteto būsimų ir esamų studentų.

Rektorė neabejoja, kad mokslo metų pradžiai dar galima tinkamai pasirengti ir kviečia dar nespėjusius pasiskiepyti nedelsti ir tai padaryti kuo greičiau: „Šiuo metu šalyje vakcinacijos punktų netrūksta, o galimybės pasiskiepyti sudarytos itin palankios. Kviečiu būti atsakingais ir skiepytis, - sako MRU rektorė I. Žalėnienė. - Susitelkę galime apsaugoti save, artimuosius, o naujas koronoviruso bangas pasitikti atsparesni, su kuo mažesniais apribojimais“, - pabrėžia MRU rektorė.

Universitetas jungiasi prie visuotinės iniciatyvos skatinti visuomenę kuo aktyviau skiepytis, todėl rugpjūčio pabaigoje ir rugsėjo pradžioje kvies pasinaudoti galimybe skiepytis skiepobusuose prie Universiteto padalinių Vilniuje ir Kaune.

Vakcinacija skiepobusuose prie Universiteto vyks be išankstinės registracijos. Planuojama, kad viename skiepobuse per dieną bus galima paskiepyti apie 200 asmenų ir kiekviename jų dirbs po 6 specialistus.  Norintiems pasiskiepyti užteks su savimi turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą.