Laipiojimo sportas – tai aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas bei visame pasaulyje populiari sportinė veikla. Istoriškai laipiojimas buvo alpinistų pasirengimo kalnų žygiams dalis, tačiau šiandien tai – savarankiškas sportas. 2016 m. Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) įtraukė laipiojimo sportą, kaip papildomą sporto šaką, į 2021 m. Tokijo olimpines žaidynes.

Koreivaitė prisimena, kad jau vaikystėje ropšdavosi ant visų spintelių namuose, o vėliau įlipo į visus kiemo medžius. Kai jai buvo dvylika, tėvai užrašė į laipiojimo būrelį „Montis magia“ laipiojimo salėje. Nuo tada ši vieta Mildai tapo antraisiais namais, o laipiojimo sportas – gyvenimo būdu. Ji labai susidomėjo šios bendruomenės veikla, pradėjo dalyvauti šalies, o vėliau – tarptautinėse varžybose, atrado uolas ir pamėgo laipiojimą gamtoje. Sukaupusi daug patirties Milda pradėjo treniruoti vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų komandas.

Kalbėdama apie sportinius laimėjimus LSU studentė M. Koreivaitė tikrai turi kuo pasidžiaugti. „Iš tiesų sportinių pergalių buvo nemažai. Esu daugkartinė Lietuvos ir Baltijos šalių varžybų prizininkė. Medalių ir prizinių vietų jau seniai nebeskaičiuoju. Atstovavau Lietuvai jaunimo laipiojimo sporto pasaulio čempionate, dalyvavau suaugusiųjų pasaulio taurės varžybose. Žinoma, daugiausia pergalių iškovojau jaunimo grupėje, joje rungiuosi jau šešerius metus. Na, o šie metai buvo itin sėkmingi – vos prieš kelias savaites pavyko iškovoti Lietuvos čempionės titulą olimpinėje trikovės rungtyje“, – džiaugiasi Milda.

Dabar M. Koreivaitė LSU studijuoja Kūno kultūros magistrantūros programos II kurse. Savo gyvenimą bei karjerą ji nusprendė sieti su laipiojimo sportu, tad studijas LSU pasirinko norėdama įgyti daugiau mokslu grįstų ir labiau struktūruotų žinių apie žmogaus kūną, psichologiją, treniravimo metodikas. Milda ateityje norėtų sukurti ir dėstyti laipiojimo sporto modulį. „Studijos Universitete gerokai praplėtė mano žinias ir gebėjimus socialinių mokslų srityje, paskatino dar labiau gilintis ir tobulėti“, – teigia sportininkė.