Izabelė apskaitininko programą pasirinko dėl trumpos mokymosi trukmės ir pakankamai didelių žinių kiekio, kurį galima įgyti per trumpesnį, nei kitur, mokymosi laiką.

„Čia nuoširdūs ir labai kiekvienam mokiniui dėmesingi mokytojai, kurių dėka pakankamai lengvai sekasi įsisavinti dėstomą dalyką“, - sako ji ir rekomenduoja mokytis dėl čia dirbančių dėstytojų, jaukios mokymosi aplinkos ir kuriamos atmosferos.

Baigęs programą asmuo gebės savarankiškai tvarkyti buhalterinę apskaitą, tvarkyti turto dokumentus ir registruoti apskaitoje, tvarkyti įsipareigojimų dokumentus ir registruoti apskaitoje, formuoti bei apskaityti pajamų ir sąnaudų duomenis.

Asmuo, įgijęs apskaitininko kvalifikaciją galės dirbti apskaitininku ūkio subjekto buhalterinės apskaitos padaliniuose, apskaitos paslaugas teikiančiose įmonėse.  Plačiau apie programą skaitykite čia https://bit.ly/apskaita

Jei norite įgyti rinkoje paklausią profesiją ir jūs – kviečiame išsirinkti savo svajonių profesiją! Sąrašą rasite čia https://bit.ly/papVTMC

Vilniaus technologijų mokymo centras kviečia mokytis darbo rinkoje paklausių Inžinerijos, IT ir kompiuterijos, verslo administravimo bei vizualinių technologijų krypčių programose.

Norintiems per trumpą laiką ir visiškai nemokamai įgyti profesiją yra keli būdai:

  1. Stoti mokytis profesijos baigus 10 klasių ir baigti gimnaziją kartu su specialybę – toks būdas mėgstamas tų, kurie nori kuo greičiau startuoti darbo rinkoje.
  2. Kita galimybė baigus 12 klasių ir nekantraujantiems pradėti karjerą vos po metų.
  3. Trečiasis būdas - siekiantiems persikvalifikuoti (pirmą kartą!) ir pradėti viską iš naujo, tik žymiai sėkmingiau. (Mokome ir siekiančius persikvalifikuoti dar kartelį, tačiau šįkart mokytis kviečiame už savo lėšas patraukliomis kainomis.)

Prašymai mokytis teikiami adresu http://profesinis.lamabpo.lt priėmimas prasidės birželio 1 d.