Kauno technikos profesinio mokymo centro mechanikos skyrių yra baigę tūkstančiai absolventų, tačiau į darbo rinką daugiausia įsilieja automobilių meistrai, metalo apdirbėjai, elektrikai ir orlaivių remontininkai. Savaime suprantama, vyrai. Merginas galima suskaičiuoti ant pirštų, bet jų noras mokytis pranoksta visus lūkesčius. Tarp jų - Indrė Adomaitienė, įgijusi net du diplomus. Pasak Indrės, jau būdama keturiolikos suprato, kad savo gyvenimą nori sieti su automobiliais, kad nėra ribos tarp vyriškų ir moteriškų profesijų.

      Indrė 2016 metais baigė buvusią Kauno mechanikos mokyklą ir įgijo automobilių elektriko specialybę, o 2018 metais jau Kauno technikos profesinio mokyme centre - automobilių kėbulų remontininko diplomą. Jos vyras Mantas Adomaitis - taip pat kėbulų remontininkas, sėkmingai dirbantis pagal specialybę. Sūnus Donatas nuo ankstyvos vaikystės domisi automobiliais ir ketina pasukti tėvų pėdomis.

      Buvusi absolventė įžvelgia profesinės mokyklos privalumus - sako, kad čia daugiau žmogiškumo ir tolerancijos. Daugybę kartų skatinta ir apdovanota, niekada nepamirš padėkos rašto iš buvusio premjero A. Butkevičiaus rankų. Su jauduliu Indrė laukia naujų mokslo metų pradžios - ji, dar neseniai sėdėjusi mokyklos suole, taps mokytoja ir auklėtoja - grįš į  mylimą mokyklą perduoti sunkiu darbu sukauptų žinių.