JavaScript programavimo kalba – viena populiariausių kalbų pasaulyje – moderni ir paprasta – būtent tokia, kokios tikimąsi šiame skubėjimo ir technologijų amžiuje.
 

Profesijos mokytoja Justina Balsė pasakoja, kad iš pradžių JavaScript programavimo kalba buvo skirta dinaminių puslapių kūrimui. Šiandien – ji universali, nes apima ne tik kliento pusės (front-end), bet ir serverio pusės (back-end) programavimą.


„Pirmuosius JavaScript sakinius galima užrašyti ir įvykdyti tiesiog atsivėrus interneto naršyklę, nereikia įsidiegti jokios papildomos aplinkos, kas džiugina pradedančiuosius mokytis šios kalbos. Tokius dalykus kaip animaciją, interaktyvius žemėlapius ir net paprastus žaidimus galite greitai ir lengvai sukurti naršyklėje naudodami JavaScript”, – sako mokytoja.

 

Būsimasis JavaScript programuotojas mokysis projektuoti ir kurti vartotojo kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse ir kt. prieigos įrenginiuose naudojamą programinę įrangą (angl. front-end), parengtą jungtis prie serverių sistemų, duomenų bazių, valdyti programavimo aplinką ir kūrimo procesą.
Programos trukmė –
10 mėn. Kviečiame mokytis!
Plačiau  https://bit.ly/20JavaScript