„Visuomet traukė odontologijos sritis, o burnos higienos studijų pasirinkimą lėmė žinojimas, kad prevencija nuo burnos ertmės ligų suteiks džiaugsmą man ir mano pacientams, nes tai pirmas ir pats svarbiausias žingsnis siekiant išsaugoti dantų ir dantenų sveikatą”, – pažymi Ieva Kudirkaitė.

Mergina burnos higienos studijas LSMU baigė 2015 m. „Po studijų dalyvavau OPRO projekte Jungtinėje Karalystėje, kur su grupe keliavome po mokyklas, nuimdami atspaudus apsauginėms kapoms gaminti. Vėliau dirbau odontologijos klinikoje Londone, kur žengiau pirmuosius žingsnius savo karjeroje kaip burnos higienistė.

Ši patirtis padėjo suprasti, kokią didelę įtaką mūsų darbas turi skatinant pacientus suvokti burnos higienos svarbą gyvenime. Nusprendžiau grįžti į Lietuvą, kad gautą patirtį ir klinikinius įgūdžius galėčiau panaudoti savo šalyje taip gerinant žmonių burnos sveikatos būklę.

2017 m. įkūriau savo įmonę ir dirbu burnos higieniste. 2019 m. baigiau LSMU visuomenės sveikatos vadybos magistro studijas. Ir toliau tikiuosi tęsti studijas doktorantūroje”, – sako I. Kudirkaitė, kurią mėgsta pacientai
.

Daugiau informacijos apie burnos higienos studijas: https://cutt.ly/JtqpHmU