„Geriausias laikas mokytis Java, .NET, QA. Nori įsitikinti, ar patinka ir sekasi, gauti patarimų iš „Akademija.IT“ alumnų?“ – toks raginimas ir klausimas pasitinka, visus besidominčius ir planuojančius mokytis programavimo ar testavimo internetinėje svetainėje www.akademija.it ir iniciatyvos Facebook puslapyje. Būsimi IT naujokai socialiniame tinkle kviečiami prisijungti prie grupės „Akademija.IT“ inkubatorius.

Šioje grupėje svarstantys savo galimybes mokytis „Akademija.IT“ programose sulauks 30-ies dienų iššūkio, rekomenduojamoje platformoje kasdien gaudami po programavimo užduotį, jas bandys spręsti ir rinks taškus. Jei pasirodytų per lengva, ar per sunku, į pagalbą ateis alumnai. Jau programavimo patirties turintys Justas, Tomas ir Lina bei testuotojai Maksimas ir Audrius taip pat konsultuos priėmimo, mokymosi ir kitais rūpimais klausimais.

Vienas iš „Akademija.IT“ inkubatorius mentorių – programuotojas Justas Subatavičius, pasirengęs padėti ypač tiems, kurie mąsto persikvalifikuoti, mat prieš pradėdamas mokytis Java programavimo, vaikinas buvo fizikas. Justas pasakoja: „Po studijų jau turėjau šiek tiek patirties su sistemų administravimu, programinės įrangos testavimu, domėjausi sistemų veikimu ir integracija, tad įstojau, jau žinodamas, ties kuo noriu dirbti. Praėjo dveji metai ir šiuo metu dirbu prie projekto, kuris sprendžia autorinių teisių problemas muzikos industrijoje, o patirtį realizuoju šiomis technologijomis: AWSJavaScalaApache Spark. Mano patarimas IT naujokams – svarbu dar pačioje pradžioje įdėti kuo daugiau darbo ir atrasti sritį, kuri patinka: front-end, back-end ar cloud ­technologijos. Radus patinkančią sritį, bus kur kas lengviau mokytis ir tobulėti.“

Tikimės, kad tos 30 dienų, per kurias besiruošiantys stojamajam testui praeis programavimo pradžiamokslį, patys savarankiškai ieškos atsakymų į klausimus ir galės gauti konsultacijas iš alumnų, padės suprasti, ar tokia veikla patinka ir sekasi, ir tuo pačiu kryptingai rengtis sėkmei, tiek priėmime, tiek mokantis. Ar tai padidins šansus įstoti? Be abejonės! Juk tai aiškus ženklas apie stojančiojo motyvaciją ir, žinoma, gera treniruotė prieš intensyvią „Akademija.IT“ programą.

Registraciją į pirmą 30-ies dienų srautą bus baigta balandžio 29 dienos vidurnaktį. Balandžio 30 d. kiekvienas prisijungęs grupės narys sulauks instrukcijų. Pradėti ir baigti spręsti užduotis sistemoje visi turės vienu metu – iki gegužės 27 d. Kaip minėta, jei kiltų sunkumų, pirmiausia dera ieškoti atsakymų ir sprendimų patiems, o jei nepavyktų, ar atrodys per lengva, tada į pagalbą ar su kietesnėmis užduotimis ateis „Akademija.IT“ mentoriai.

Prisijungę prie „Akademija.IT“ inkubatorius vėliau po gegužės 1 d., galės dalyvauti antrame sraute, kuris yra planuojamas nuo gegužės 30 d.

Daugiau informacijos: internetinėje svetainėje www.akademija.it, iniciatyvos Facebook ir LinkedIn paskyrose.