Klausimai apie ISM


ISM universitetas
Laba diena, Pauliau. Tam, kad gautumėte dalinai finansuojamą vietą ISM universitete, Jūsų konkursinis balas turi būti ne mažesnis kaip 18. Jei turėsite klausimų drąsiai rašykite arba čia, arba į bs@ism.lt Sėkmės!
Lukas
Laba diena. 2014 m. Ketinu rinktis studijas ism universitete. Studiju kryptis-finansai. Noreciau pasiteirauti, ar tikrai istociau i universiteto mokama vieta, jei mano konkursinis balas butu 12.5? Taip pat noreciau kokia butu pilna studiju kaina?
ISM universitetas
Laba diena, Lukai! Minimalus konkursinis balas stojant į ISM programas yra 12, tad įstotumėte į mokamą vietą, bet jei dar labiau pasistengsite per egzaminus, tai tikrai turėtų būti didesnis konkursinis balas. Vieno semestro finasų programos kaina yra 6500 lt. Taip pat galite bandyti stoti per ISM išankstinį priėmimą, kuris prasidės kitais 2014 metais. Sėkmės! Jei dar turėsite klausimų, rašykite čia arba į bs@ism.lt
Margarita
Sveiki planuoju stoti į tarptautinio bakalaureato programą 11-12 klasėse. Kaip tada skaičiuotūsi balas stojant į ISM`ą? Nes ten egzamnai yra visai kitokie, balų vertės labai krinta.
ISM universitetas
Laba diena, Margarita, Plačiau galite pasiskaityti šiame puslapyje http://www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/%C4%AFgijusiems-i%C5%A1silavinim%C4%85-u%C5%BEsienyje#top O jeigu vis dėlto dar turėsite klausimų rašykite į bs@ism.lt Sėkmės
Rasa
Laba diena, kodėl verta bandyti stoti į išankstines studijas, kurios jau prasidėjo? Aš labai norėčiau studijuoti ISM, bet nėra tiek pinigų. Egzaminus žinau, kad išsilaikyčiau taip, kad konkursinis balas būtų aukštesnis nei 18 ( pagal senesnį konkursinį balą žiūrint ) ir gaučiau dalinį finansavimą, 2000 lt semestrui, bet norėjau paklaust ar nebūna skiriamos didesnės finansavimo sumos? Pvz., jeigu išankstinio priėmimo metu mane pakviestų į motyvacinį pokalbį, tai į tai būtų vėliau atsižvelgta ar ne?
ISM universitetas
Rasa, jau ISM išankstinio priėmimo metu Jūs turite galimybę pretenduoti į mokamą vietą, vietą su ISM stipendija ir 100 Talentų programos stipendiją (t.y. nemokamą vietą). ISM išankstinio priėmimo metu priėmimas vyksta atsižvelgiant ne į egzaminų rezultatus, o į metinius pažymius, aktyvią veiklą bei motyvaciją. ISM išankstinio priėmimo metu verta stoti, jei norite iš anksto rezervuotis sau vietą universitete. Balandžio - gegužės mėnesiais visi stojantieji, pateikę motyvacinį laišką arba motyvacinį video bus kviečiami į motyvacinį pokalbį. Motyvacinio pokalbio metu bus siekiama išsiaiškinti, kodėl Jūs norite studijuoti ISM? Kodėl esate vertas studijuoti vietoje su ISM stipendija ar 100 Talentų programos stipendija. Po motyvacinio pokalbio Jums bus pasiūlyta viena iš anksčiau minėtų vietų. Todėl jei gerai mokotės, aktyviai dalyvaujate visuomenės, mokyklos gyvenime - Jūs galite studijuoti su ISM stipendija (4000 Lt/metams) arba nemokamai. Motyvacinio pokalbio tikslas ir yra išsiaiškinti, ko esate vertas. Jei kils klausimų, drąsiai rašykite bs@ism.lt
Karoline
Laba diena, Kokia situacija su esamais, buvusiais studentais, kurie pasirinko studijų programą TIK anglų kalba? Ar iškyla didelių sunkumų mokantis ne gimta - lietuvių kalba? (kalbu ne apie tuos, kurie įstoja su aukštais mokykliniais anglų k. rezultatais). Na, pvz jeigu anglų k. egzaminas išlaikytas ~60 procentų. Ar tie studentai nesiskundžia? Ar greitai pripranta - "persilaužia"? O gal iškrenta / perstoja, nes per sunku? (KLAUSIU TIK DĖL ANGLŲ KALBOS. KAI KITUS DALYKUS SUPRANTI GERAI, O YRA BAIMĖ, AR DĖL UŽSIENIO KALBOS NEIŠKRENTA STUDENTAI)
ISM universitetas
Laba diena, Karolina, Studentai dėl anglų kalbos nesiskundžia. Yra greitai prisitaikoma ir priprantama prie vartojamos kalbos. Taip pat, pirmaisiais studijų metais didžiąją dalį paskaitų anglų kalba veda lietuviai dėstytojai. Tad, jeigu studentai tikrai ko nors nesupranta, galima drąsiai klausti lietuvių kalba ir jiems visada yra atsakoma ir paaiškinama. Iš universiteto iškrenta nebent tie studentai, kurie nelanko paskaitų ir nesimoko. Jei kils papildomų klausimų drąsiai rašykite bs@ism.lt
Simonas
Sveiki, kokie egzaminai privalomi stojant į finansus? Laikysiu matematikos,anglu kalbos ir lietuviu kalbos egzaminus.
ISM Universitetas
Simonas rašė: Sveiki, kokie egzaminai privalomi stojant į finansus? Laikysiu matematikos,anglu kalbos ir lietuviu kalbos egzaminus.
Laba diena, Simonai, stojant reikalingi šie egzaminai: -Matematika -Lietuvių kalba -Istorija (egzaminas arba metinis pažymys) -Pasirinktinai (egzaminas arba metinis pažymys): Geografija/ užsienio kalba/ informacinės technologijos/ biologija Taigi, jūsų laikomų egzaminų pakaks stojant į finansų studijų programą.
Monika
Sveiki, Noriu paklausti, iki kada būna paskaitos universitete? Keliuose studentų straipsniuose radau pasakojimus, kad jie būna universitete iki 8-9 vakaro, taip pat netoleruojamas paskaitų nelankymas. Esu profesionali sportininkė, tad noriu suderinti treniruotes, kartais varžybas - ar tai įmanoma šiame universitete?
ISM Universitetas
Monika rašė: Sveiki, Noriu paklausti, iki kada būna paskaitos universitete? Keliuose studentų straipsniuose radau pasakojimus, kad jie būna universitete iki 8-9 vakaro, taip pat netoleruojamas paskaitų nelankymas. Esu profesionali sportininkė, tad noriu suderinti treniruotes, kartais varžybas - ar tai įmanoma šiame universitete?
Monika, paskaitų tvarkaraštis kiekvieną semestrą būna skirtingas: savaitėje gali būti viena arba dvi laisvos dienos, gali būti keli laisvi pusdieniai ar visa pilna studijų diena. Paskaitos įprastai netrunka ilgiau negu iki 17:30 Kai kurie dėstytojai paskaitų metu vertina studentų aktyvumą, todėl lankymas yra rekomenduotinas, tačiau esant išimtinėmis situacijomis galima pasiderinti bei susitarti su dėstytoju. Jei kiltų daugiau klausimų rašykite bs@ism.lt.
Lina
Laba diena, ar studentams, gerokai silpniau mokantiems anglų kalbą, kyla didelės bėdos universitete ? Ar verta bandyti ?
ISM universitetas
Lina rašė: Laba diena, ar studentams, gerokai silpniau mokantiems anglų kalbą, kyla didelės bėdos universitete ? Ar verta bandyti ?
Lina, jei nerimaujate dėl anglų kalbos, tuomet rekomenduotume rinktis iš studijų programų, kurios vyksta pusiau lietuvių, pusiau anglų kalbomis: -Verslo vadyba ir analitika; -Ekonomika; -Finansai. Tuomet dalį dalykų studijuosite lietuviškai ir po truputį stiprinsite anglų kalbos žinias. Jei kiltų daugiau klausimų, drąsiai kreipkitės bs@ism.lt
Lina
Jei nepatekau per 2 tura, ar imanoma per koki nors neoficialu 3 tura patekt ? Ar vyksta papildomi priemimai ir kokia sansai istot ?
ISM universitetas
Lina rašė: Jei nepatekau per 2 tura, ar imanoma per koki nors neoficialu 3 tura patekt ? Ar vyksta papildomi priemimai ir kokia sansai istot ?
Laba diena, Lina, galite registruotis ISM papildomam priėmimui, kuris vyksta iki rugpjūčio 18 dienos. Aplikuoti reikia adresu https://enroll.ism.lt. Jei kyla klausimų, drąsiai kreipkitės adresu bs@ism.lt.
Greta
Laba diena, norėčiau paklausti dėl konkursinio balo skaičiavimo. Jis skaičiuojamas imant istorijos, matematikos ir lietuvių k. egzaminus, o kiti balai pridedami tik iš vieno dalyko (pvz.anglų kalbos) ar visų esančių variantų (biologijos, informatikos ir t.t.)?
Karolina
Sveiki, mane domintų ar būtų galima gauti visiškai finansuojamą vietą ISM universitete, finansų srityje? Ar įmanoma gauti tik dalinai finansuojamą? Ačiū.
ISM universitetas
Laba diena, Greta, Konkursinis balas yra formuojamas iš šių mokomųjų dalykų valstybinių brandos egzaminų arba metinių pažymių: - Lietuvių kalba ir literatūra (0,2) - Matematika (0,4) - Istorija (0,2) - Pasirinktinai vienas dalykas iš 4 galimų: Geografija/ užsienio kalba/ informacinės technologijos/ biologija (0,2) Jei kyla daugiau klausimų, drąsiai kreipkitės adresu bs@ism.lt .

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]