Klausimai apie ISM


Aiste
Laba diena , as anglu kalbos egzamino ne laikau , bet turesiu metini pazymi , laikysiu rusu k. ar ji bus man iskaciuota kaip uzsienio kalba stojant i ISM ? Aciu uz atsakyma .
ISM priėmimas
Svečiui: valstybės finansuojama vieta, t.y. studijų krepšelis, metams yra 3892 Lt. Tiek valstybė ir finansuoja. Likusią suma turi susimokėti pats studentas. Jei Jūsų konkursinis balas 20,20 ir daugiau, likusią dalį padengtų ISM.
Jonas
Laba diena, ar stojant į ISM universitetą prisideda balai už konkursus? Nes esu laimėjęs 2 vietą Europos sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliniame etape. Pas jus interneto svetainėje rašo, kad prideda, tačiau laimėjau 2 vietą biologijos sekcijoje ir norėčiau sužinoti ar bus pridėti tie 2 balai stojant į ISM ? Ačiū už atsakymą.
ISM priėmimas
Jonui: papildomi balai pridedami už šalies bei tarptautinių olimpiadų, konkursų laimėjimus. Reikėtų pamatyti Jūsų turimo pažymėjimo kopiją. Prašau atsiųskite el. paštu jovsta@ism.lt, pažiūrėsime.
ISM priemimas
Aistei: Taip, skaičiuojant konkursinį balą bus imama užsienio kalba, vadinasi bus įskaitytos ir kitos kalbos. Gerai, jog turite anglų kalbos metinį pažymį, nes asmenys, neturintys anglų kalbos dalyko brandos egzamino ar metinio pažymio, konkurse nedalyvauja. Koks Jūsų metinis pažymys, koks lygis?
ISM priemimas
Mariui: 2011 m. stojant į ekonomikos ir politikos programa valstybės finansuojamą vietą žemiausias konkursinis balas buvo 18,16. Tačiau lyginti duomenis būtų klaidinga, nes šiais metais gali būti balas visiškai kitoks. Kadangi nėra aiškūs šių metų visų stojančiųjų duomenys, būtų klaidinga lyginti.
vija
Ka daryti? Įstojo sūnus, pasimokė ir nebenori tęsti mokslų ekonomikos ir vadybos fakultete...gal yra galimybė perstoti kur?
Justiine
Labas vakaras, ar Finansų studijų programoje nuo 3 kurso visi dalykai dėstomi tik anglų kalba?
ISM priėmimas
Vija, Jūsų sūnus įstojo į ISM ar kitą universitetą? Justiine, dalyko kalba priklauso nuo dėstytojo ir programos turinio, nebūtinai visi dalykai bus dėstomi anglų kalba, nes studijose 30-40 proc. dėstomų anglų kalba dalykų pasiskirsto per visus metus.
Sarunas
Sveiki, norejau paklausti ar galiu istoti, jei nelaikau matematikos egzamino, ar galiu istoti laikant lietuviu ir anglu valstybinius egzaminus ir turint matematikos metini pazymi?
ISM universitetas
Šarūnai, Stojate šiais metais ar 2014 metais? Šiais metais reikalingi šie egzaminai:lietuvių kalbos, matematikos, istorijos. Metinis pažymys - užsienio kalbos arba biologijos. ISM išankstinio ir ISM papildomo priėmimo metu, jei istorijos brandos egzaminas nelaikytas, vietoje brandos egzaminų pažymių imamas užsienio kalbos egzamino įvertinimas, kuris dauginamas iš brandos egzamino svertinio koeficiento. Papildomo priėmimo metu, jei brandos egzaminas nelaikytas, vietoje brandos egzamino pažymio ISM papildomo priėmimo metu imamas metinis mokomojo dalyko įvertinimas, kuris dauginamas ne iš brandos egzamino, o iš metinio pažymio svertinio koeficiento. Jei kils klausimų Jūsų atveju, rašykite jovsta@ism.lt
Severa
Sveiki, kokios yra karjeros perspektyvos baigus magistratūrą ISM tarptautinį verslą ir komunikacijas? Ar studentams nekyla problemų ieškant darbo? Pateikite profesijų pavyzdžių. Ačiū.
ISM priėmimas
Tarptautinį verslą ir komunikacijos studijose parengiami profesionalūs, įvairiapusiškū vadovai ir specialistai, galintys dirbti dinamiškoje tarptautinėje aplinkoje. Studentai dirba tarptautinėse kompanijose rinkodaros, komunikacijos, viešųjų ryšių, pardavimų, personalo ar apskaitos specialisto pozicijose. 18% baigusių bakalauro studijas turi savo verslą, 3% dirba aukščiausio lygio vadovais, 17% - vidutinio lygio vadovais. 60% dirba vadybininkų bei specialistų pozicijose, 3% tęsia studijas. Daugiau informacijos www.ism.lt/bs/tvk
Alana
Laba diena :), norėčiau sužinoti, jeigu stojantieji į ISM neišlaiko egzaminų tokiam balui, kur yra duodama stipendija studijuoti nemokamai, tomet reikia mokėti tik pusę sumos už semestro mokslus, tiesa?
Alana
Taip pat mane domina, ka manote apie tai, kad daugelis žmonių sako "į ISM stoja visi tie, kurie nežino, kur stoti."?
ISM universitetas
Laba diena, Alana. Jei studentas turi konkursinį balą 18 ir daugiau, tai gauna 2000Lt/semestrui stipendiją. Jei negauna valstybės skirtą stipendiją, tada stipendiją skria ISM.
ISM universitetas
Tai netiesa, kadangi studijos yra brangios, stojantieji žino už ką ir kodėl moka. Gaunantieji ISM stipendijas arba nemokamas vietas, renkasi atidžiai, galvoja, kur stoja, ką veiks pabaigę studijas, kur įsidarbins.
Jolita
Laba diena, gal galetumete pasakyti, kiek studentu 2011 metais istojo i Tarptautini versla ir komunikacija, ir kiek is ju buvo ismesti del skolu per pirmuosius metus? Esu girdejus, kad nemazas skaicius studentu, kurie neblogai mokinos Jusu universitete, taciau nepatempe kruvio ir buvo ismesti, kai surinko 2 skolas, tapo laisvaisiais klausytojais. Noreciau studijuoti ISM'e, mokinuos gerai, taciau matematika kiek sudetingiau suprasti ir baiminuos, kad butent sis dalykas man gali pakisti koja ir galiu buti ismesta, taip isvaistydama pinigelius ir laika. Dekoju uz atsakyma.
ISM universitetas
Kiekvienais metais į TVK priimame apie 150 studentų, po pirmų metų iškrenta apie 10% studentų dėl skolų, o tam kad būtum išmestas ar išmestas iš universiteto ir tapti laisvu klausytojų, reikia turėti tris skolas, o ne dvi. Jei turėsite dar klausimų, rašykite į bs@ism.lt
Paulius
Labadiena. Mano konkursinis balas 17.72 Imanoma jei noriu stot i ekonomika gaut valstybes ar ism dalini finansavima?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]