Klausimai apie ISM


Rokas
Sveiki, norejau paklausti apie bendrabucius Kaune, kur jie bus, po kiek zmoniu?
ISM priėmimas
To Rokas
Daugiau apie apgyvendinimą informacijos rasite http://www.ism.lt/index.php/corporate_page/bottom_menu/accommodation/87480

To Gintare
Stojant į valstybės finansuojamą vietą universitete yra reikalingi būtinai 3 egzaminai. Kadangi Jūs esate laikę tik 2 egzaminus, Jūs stoti galite, tačiau pretenduoti į vf vietą negalite. Jūs galėtumėte stoti tik į mokamą vietą.
LAURA
Sveiki,
kokios perspektyvos pabaigus ISM apskaita ir finansus KAune?
Ar ten destoma anglu kalba?
Svecias
Ar apskaita ir finansai bus destoma anglu kalba?
ISM priėmimas
Sveiki, finansai ir apskaita dėstoma iš dalies anglų iš dalies lietuvių kalbomis. Nuo antro kurso vidurio prasideda dalykai anglų kalba. Apie 40% visos programos dėstoma anglų kalba.
Domis
Sveiki, norėčiau su žinoti koks KB buvo 2010metais į ISM ekonomika pagrindiniu priėmimu. ;)
Domis
p.s. Į mokamas studijas.
ISM priemimas
To Domis

Minimalus konkursinis balas stojant į Ekonomikos ir politikos bei Tarptautinio verslo ir komunikacijos programas yra 12, kitų programų minimalus konkursinis balas yra 9.
Gaja
Buvo rasyta, kad ISM turi butu, kuriuos nuomoja Kaune, bet paziurejus sarasa ne vieno nuomojamo buto nebuvo, kaip suprasti ?
Skp
Jeigu as esu pabaiges muzikos mokykla ir turiu pazymejima 10 metu baigimo, jeigu as 7 metus lankaiu futbolo mokykla ar as gauciau papildomu balu stojant?
Susidomėjusi
Laba diena,
noriu paklausti apie kitų metų magistratūros studijas.
jeigu situacija susiklosto taip, kad tenka atsisakyti studijų pirmą pusmetį ar yra galimybė susigrąžinti mokestį už studijas? Labai lauksiu atsakymo.
ISM priėmimas
Visą informaciją apie skiriamus papildomus balus galite rasti čia: http://www.ism.lt/index.php/95628
ISM priemimas
Atsakymas Gajai: Šiais metais Kaune siūlomas studentams bendrabutis. Jei norėtumėte daugiau informacijos prašau rašykite jovsta@ism.lt
ISM priemimas
Atsakymai susidomejusiai: Sumokėto mokesčio susigražinti negali. Tačiau nutraukus sutartį po pirmojo pusmečio, už kitą studijų laikotarpį mokėti nebereikia. Dėl magistratūros studijų, susisiekite su Rūta rutmal@ism.lt
Justina
Laba diena, Siuo metu esu istojus i VDU verslo admininstravima, nuo rugsejo noreciau pabandyti istoti i ISM finansus ir apskaita, bet nesu laikius anglu k. egzamino, kazkur skaiciau kad galima pas jus universitete islaikyti? Kada tai vyktu? Dar keleta klausimu i kuriuos nerandu atsakymu nes siuo metu www.ism.lt puslapis neatsidaro. Koks buvo minimalus balas stojant i finansus ir apskaita 2011m. valstybes nefinansuojamoje vietoje? Ar gauciau kazkokiu balu jei esu jau studijavus 2 metus unversitete? Aciu
Gabija
Norėčiau sužinoti ar ISM studijuojant Tarptautinį verslą ir komunikacijas reikia daug mokytis matematikos? ir ar sunku? Nes mokykloje tikrai nesu iš tiksliukų ir mąstau ar sugebėčiau..
ISM priemimas
Gabija: studijuojant Tarptautinį verslą ir komunikaciją ISM Vadybos ir ekonomikos universitete matematikos tikrai nėra daug. Jis dėstoma pirmame kurse tam, kad vėliau galėtumėte taikyti tam tikrus modelius ar apskaičiuoti reikiamus dydžius, tačiau jos tikrai yra nedaug ir ji nėra labai sudėtinga, todėl manau tikrai drąsiai sugebėtumėte. Be to matematikos mokoma per praktinius pavyzdžius ir realias gyvenimiškas situacijas, todėl tikrai nesunku išmokti ir prisiminti.
Marius
Laba diena, Norėjau sužinoti koks buvo minimalus konkursinis balas į valstybės iš dalies finansuojamą vietą 2011 metais. Renkantis ekonomikos ir politikos specializacija.
ISMpriemimas
Mariui: Laba diena tikslus balas svyruoja kiekvienais metais, tačiau galima orientuotis ties skaičiumi 18,5. Bet kaip ir minėjome kiekvienais metais tai priklauso nuo bendro Lietuvos lygio.
Aiste
Laba diena , as anglu kalbos egzamino ne laikau , bet turesiu metini pazymi , laikysiu rusu k. ar ji bus man iskaciuota kaip uzsienio kalba stojant i ISM ? Aciu uz atsakyma .

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]