Klausimai apie ISM


Mindaugas
Sveiki,
Turiu tokį klausimą. Esu neįgalus, todėl buvau atleistas nuo egzaminų. ISM svetainėje paskaičiavau balą stojimo, tai gavos 8,4. norejau paklausti kokia minimali riba buvo praėjusiais metais priimtų į Verslo administravimo studijas (beabejo mokamas) ? Ir ar neįgalieji gauna kokias lengvatas ?
Egle
Sveiki,

Iskilo klausimas, kodel Tarptautinio verslo ir komunikaciju studija kaina yra didesne, nei pavyzdziui Verslo vadybos ir administravimo? Juk, Tarptautinio verslo studijos trumpa trumpiau, nei kitos.

Aciu.
ISM priėmimas
Mindaugai, kaip suprantu, susirašėme el. paštu.

Egle, TVK kaip ir Ekonomikos ir politikos programa vyksta anglų kalba, didžioji dalis dėstytojų užsieniečiai, tai sudaro nemažą dalį kaštų.
Indre
Sveiki,
turiu viena klausimeli. Gal galetumete pasakyti kur dazniausiai isidarbina jusu buve studentai ?
Dolcis
Norejau pasiteirauti pagal kokia forume yra apskaiciuojamas pazymys is A lygio i B . Nes tarkim A lygiu lietuviu kalbos turiu 6.
ISM priėmimas
atsakiau kitame forume.
Saulė
Gavus vf vietą ISM kaip bus su mokėjimu? Skirtumą tarp kainos ir vf stipendijos reikai susimokėt pačiai? Kaip ten su 50% ir 25% nuolaidom būna?
ISM priėmimas
Saule
taip, skirtumą reikia sumokėti. nuolaidos taikomos skirtumui - 10 geriausiųjų (pagal bendrą konkursinę eilę) gauna 50% nuolaidą, o po jų einantys 20 - 25% nuolaidą.
šios nuolaidos skirstomos kas semestrą pagal mokymose rezultatus.
laima
Sveiki,

labai reiketu konsultacijos apie stai tokia studiju programa Ulster'io universitete UK. Cia jos linkas.

http://prospectus.ulster.ac.uk/course/?id=7732

Istojau i ja, bet pradedu abejoti kokybe. Gal kam teko girdeti? Buciau dekinga, jeigu kas nepabijotumet ir parasytumet i mano el. pasta laima_petraityte@yahoo.com

Aciuuu!!!

Edvina
Sveiki,Norėjau paklausti ar stojant į Tarptautinis verslas ir komunikacija arba Ekonomika ir politika reikia anglų kalbos egzamino, ar užtenka tik metinio pažymio? (laikyčiau istoriją)Lauksiu atsakymo,

dėkoju.
ISM priėmimas
Taip, užtenka tik metinio pažymio.
Klausimelis
Sveiki,
Kaip matau stojant į ISM,tarkim ekonomikos ir politikos sritį, reiktų laikyti matematikos,lietuvių kalbos ir anglų arba istorijos egazminus.Kurį iš egzaminų geriau laikyti?istorijos ar anglų?ar tai neturi reikšmės?
ISM priėmimas
egzaminą reikėtų rinktis tokio dalyko, kuris geriau sekasi.
Marla Singer
Sveiki.
Norejau suzinoti ar imanoma istoti i ISM, TVK studijas nelaikant matematikos egzamino? (Laikyciau lietuviu ,anglu egzaminus bei pateikciau istorijos A lygio metinis pazymis.)Ar uztektu matematikos A lygio pazymio ? Jei taip ,tai koks jis turetu buti ?

Aciu.
Aiste
Sveiki,

ar turint vieną bakalaurą (ne valstybės finansuotą), stojant į ISM dienines VF bakalauro studijas prisideda papildomi balai?
ISM priėmimas
Sveiki,

įstoti į TVK nelaikant matematikos egzamino įstoti įmanoma, jei kitų egzaminų rezultatai geri, minimalus konkursinis balas stojant į TVK yra 12. Tačiau nelaikant matematikos egzamino prarasite galimybę pretenduoti į finansavimą.

Jau turint vieną bakalaurą ir stojant dar kartą papildomi balai nėra pridedami.
ade
Ar 2011 metais balandį/gegužę vyks kokios paskaitos jūsų universitėte moksleiviams?
Jovita
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas 2011 m. vasario 23 dieną (Vilniuje) ir vasario 24 dieną (Kaune) kviečia į renginį "TARPKULTŪRINĖS KOMUNIKACIJOS ĮŽVALGOS VERSLUI"

Daugiau informacijos:
http://www.ism.lt/index.php/bakalauro_studijos/desinysis_meniu/renginiai/tarpkulturines_komunikacijos_izvalgos_verslui/89994
Gintarė
imanoma pas jus istoti tik su matematikos ir lietuviu VBE + istorijos(A) ir anglu(A) metiniais pazymiais?
Uzsienio kalbos egzamina pasirinkau vokieciu, bet, kaip supratau, jokiu papildomu balu del to negauciau, taip?
Gintarė
P.S. cia apie TVK klausiau

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]