Klausimai apie KTK


dominikas
no keliu metu galima stoti i kolegija

 
KTK_priemimas
Laba diena, Dominikai,

stoti gali visi tie, kas turi vidurinį išsilavinimą liudijantį brandos atestatą :)

Su pagarba,
KTK priėmimo tarnyba
 
Partnerio pranešimas
Arunas
Laba diena noreciau suzinoti ar su lietuviu ir geografijos mokykliniais egzaminais galeciau istoti i statybos neakivaizdines mokamas studijas ? ir ar darbo stazas ir profesija (apdailininkas) pridetu sancu patekti ?
 
Deimantas
Noreciau pasiteirauti kokiu egzaminiu ir kiek balu reikia surinkti kad patekti i KTK ir mokintis Elektronikos technika?
 
even
Yra galimybė įstoti išlaikius matematikos valstybinį ir lietuvių k. mokyklinį?
 
Justas
laba diena, noreciau paklaustis ar daug lemia laikomas lietuviu valstybinis ar mokylinis egzaminas stojant i elektros energetika ar i Elektros ūkio eksploatavima?
 
Antonimas :)
Laba iskilo toks klausimas ar imanoma istoti i KTK neturint Matematikos ir Fizikos egzaminu ar jie butini ar ne ? As noriu stoti i Statybos inzinerija . Gal dar kas gali pasakyt kokios studiju kainos arba kur tas kainas rasti ? Iskarto dekui uz info .
 
Audrius
Sveiki, labai noriu sužinoti ar stojant i autotransporto elektroniką ar automobilių technini eksploatavimą būtina laikyti fizikos valstybinį egzaminą, ar užtektų tik matematikos. Iš anksto dėkoju.Audrius
 
bulldog
norejau paklausti ar butu imanoma istoti i automobiliu technini eksplotavima laikius lietuviu, matematikos ir anglu egzaminus? fizikos nesimokiau nuo 11 kl..
 
KTK_priemimas

Laba diena,

To Arunas

Konkursinis balas statybos studijų programoje skaičiuojamas imant matematikos, fizikos, lietuvių kalbos egzaminų įvertinimus ir metinį užsienio kalbos įvertinimą. Ar teisingai supratome, kad esate baigęs profesinę mokyklą ir įgijote apdailininko specialybę? Jei taip, papildomai balai skiriami tokiais atvejais:
1. baigusiems tos pačios švietimo srities profesinio mokymo programas su pagyrimu;
2. baigusiems tos pačios švietimo srities profesinio mokymo programas ir turintiems ne mažesnį kaip vienerių metų darbo stažą pagal įgytą kvalifikaciją – 2 balai.
Siūlome bandyti stoti. Nepamirškite užregistruoti savo prašymo www.lamabpo.lt svetainėje, kai prasidės prašymų pildymas (birželio 1 – liepos 22 d.).

Su pagarba,
KTK priėmimo tarnyba
priemimas@ktk.lt
 
Partnerio pranešimas
KTK_priemimas

To Deimantas
2010 metais žemiausias konkursinis balas įstojusiojo į valstybės finansuojamą vietą į Elektronikos technikos studijų programą - 8,8.

To even
konkursinį balą sudaro 3 egzaminų (matematikos, fizikos, lietuvių kalbos) bei metinio užsienio kalbos įvertinimai. Ar įstosite priklausys nuo tų metų stojančiųjų konkursinių balų. Bandykite ir nepamirškite užregistruoti savo prašymo www.lamabpo.lt svetainėje, kai prasidės prašymų pildymas (birželio 1 – liepos 22 d.).

To Jutas

Valstybinis egzaminas turi didesnį svorį, perskaičiuojant balus. Pvz. tarkim valstybinio egzamino gavote maksimumą 100%, jūsų perskaičiuotas įvertinimas yra lygus 100/10+13=23. Jei laikote mokyklinį ir gaunate maksimumą 10 balų, tai Jūsų perskaičiuotas įvertinimas yra lygus 10+3=13.
Beje, nuo 2011m.turime tik Elektros energetikos studijų programą, kuri integravo elektros ūkio eksploatavimo studijų programą.

Su pagarba,
KTK priėmimo tarnyba
 
Partnerio pranešimas
KTK_priemimas
To Antonimas,

Statybos inžinerijoje konkursinį balą sudaro 3 egzaminų įvertinimai (matematika, fizika, lietuvių kalba) bei metinis užsienio kalbos įvertinimas. Matematikos egzaminas turi 0,4, o fizikos egzaminas 0,2 svori konkursiniame bale, kitaip bendroje sumoje jie sudaro 60% konkursinio balo. 2011 m. metinė studijų kaina bus paskelbta balandžio mėnesį.

To Audrius,

Stojant į Jūsų išvardintas studijų programas konkursinis balas skaičiuojamas imant matematikos, fizikos, lietuvių kalbos egzaminų įvertinimus bei metinį užsienio kalbos įvertinimą. Jeigu Jūs nelaikysite fizikos ir neturėsite metinio fizikos įvertinimo, prarasite 20% konkursinio balo lyginant su kitais stojančiaisiais, kurie turės šį egzaminą ar metinį šio dalyko įvertinimą. Taigi bandykite ir nepamirškite užregistruoti savo prašymo www.lamabpo.lt svetainėje, kai prasidės prašymų pildymas (birželio 1 – liepos 22 d.).

Su pagarba,
KTK priėmimo tarnyba
priemimas@ktk.lt
 
Partnerio pranešimas
KTK_priemimas
To bulldog13
Konkursinį balą sudaro 3 egzaminų (matematikos, fizikos, lietuvių kalbos) įvertinimai ir metinis užsienio kalbos įvertinimas, nelaikydamas fizikos egzamino ir, jei nebus įtrauktas Jūsų fizikos metinis įvertinimas Jūsų brandos atestate, tokiu atveju Jūs prarasite 20 % konkursinio balo lyginant su tais stojančiaisiais, kurie turės fizikos egzamino arba metinio įvertinimus. Bet kuriuo atveju siūlome bandyti stoti. Nepamirškite užregistruoti savo prašymo www.lamabpo.lt svetainėje, kai prasidės prašymų pildymas.

Su pagarba,
KTK priėmimo tarnyba
priemimas@ktk.lt
 
Partnerio pranešimas
statybos inzinerija
Sveiki. Ar yra nemokamu vietu norint stoti neakivaizdziai ar jos yra tik akivaizdinese studijose?
 
KTK_priemimas
Laba diena,

valstybės finansuojamų vietų yra ir nuolatinėse (dieninėse), ir ištęstinėse (neakivaizdinėse) studijose.

Su pagarba,
KTK priėmimo tarnyba
priemimas@ktk.lt

 
Partnerio pranešimas
Ernestas
Laba diena,
Norejau paklausti kokia siu metu mokslu kaina autotransporto elektronikoje?
 
KTK_priemimas
Laba diena, Ernestai,

metinė studijų kaina nuolatinėse studijose yra 4695 Lt, ištęstinėse studijose - 3130 Lt.

Su pagarba,
KTK priėmimo tarnyba
priemimas@ktk.lt

 
Partnerio pranešimas
Audrius
sveiki as noreciau istoti i ktk bet as neislaikiau fizikos ir matematikos as galima temn istoti tik su pazymiu?
 
KTK_priemimas
Laba diena, Audriau,

konkursinį balą sudaro matematikos, fizikos, lietuvių kalbos egzaminų ir metinis užsienio kalbos įvertinimas. Matematikas egzaminas yra bazinis, todėl jo pakeisti metiniu įvertinimu negalima, fizikos egzaminas gali būti keičiamas metiniu įvertinimu. Bandykite stoti :)

Lauksime KTK!
Su pagarba,
KTK priėmimo tarnyba
priemimas@ktk.lt
 
Partnerio pranešimas
Tadas
Sveiki. Buvau tvirtai nusprendęs rinktis studijas VGTU arba KTU, transporto inžineriją, tačiau dabar ėmiau abejoti ir mąstau apie auotransporto elektronikos studijas KTK. Norėčiau pasiteirauti, kokie šios kolegijos ir šios studijų programos pliusai lyginant su universitetinėmis programomis. Kuo kolegija yra pranašesnė jūsų manymu? dar vienas klausimas. Kai įstoji į vf vietą, po kiek laiko vyksta studentų rotacija dėl vf? Ačiū už atsakymus.
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]