Klausimai apie KTK priėmimą


KTK_priemimas
Laba diena, Audriau,

Jūs sumaišėte Kauno technikos kolegiją su Kauno kolegija :)

Su pagarba,
KTK priėmimo tarnyba
 
Partnerio pranešimas
Ems
Sveiki,galvoju apie stojima i KTK is profesines mokyklos.Laikyciau lietuviu k. egzamina valstybini , o matematika,fizika mokyklinius.Ar taip galima?Stot noriu i neakivaizdines studijas ir i autotransporto elektronika.Ar tureciau sansu istot?
 
rimve00
laba diena. turiu 2 variantus autotransporto elektronika arba automobiliu techninis ekspoatavimas. koks stojamasis balas buvo praeitais metais?? ACIU
 
Gintaras
Sveiki, as pasirinkes laikyti lietuviu, matematika ir informatika, ar man su siais egzaminais imanoma istoti i KTK Automobilių techninis eksploatavima? kokiu reikia maziausiai balu?
 
Arunas
Laba diena noreciau suzinoti ar su lietuviu ir geografijos mokykliniais egzaminais galeciau istoti i statybos neakivaizdines mokamas studijas ? ir ar darbo stazas ir profesija (apdailininkas) pridetu sancu patekti ?
 
saulius
laba diena
noriu stoti i informacine indzinerija ar yra pas jus tokia specialybe ir kokius egzaminus man reiketu laikyti?
 
saulius
ir dar: koks skirtumas stojant yra lietuviu v ir m egzaminai?
 
delevaras
Sveiki, noreciau suzinoti, su kokiais konkursiniais balais istojo i elektros energetikos specialybe? Aciu.
 
Tomas
Sveiki. Norečiau paklausti, ar 2013 metais konkursinis balo sandara gali keistis(keliu inžinerija)? O papildomai jei laikyčiau egzaminus pvz.: istorija ar informacinės technologijos nieko nepridės stojant? Turbūt istorija iš vis nereikalinga šitoje srityje?
 
Paulius
norejau paklausti ar man butu galima istoti su siais pasirinktais egzaminais?

lietuviu m
anglu v
geografija m

???????????????????????????
 
Gimnazistas
Ar tikrai stojant į kolegiją būtina mokykloj laikyti du valstybinius egzaminus, neužtenka vieno valstybinio ir vieno mokyklinio (lietuvių)???
 
Edgaras
Laikysiu
Lietuviu,anglu,istorijos ir matematikos valstybinius egzaminus
ar yra tikimybe pas jus istot? jai galima praneskit i email:edga151@gmail.com
 
tutizzz98
Sveiki. Esu 10tokas. Greit būsiu 11tokas. Norėjau paklausti kokius man egzaminus reikės laikyti 12toje klasėje, norint įstoti į automobilių tech. eksploatavimą? Iš anksto ačiū.
 
bulldog13
norejau paklausti ar butu imanoma istoti i automobiliu technini eksplotavima laikius lietuviu, matematikos ir anglu egzaminus? fizikos nesimokiau nuo 11 kl..
 
KTK_priemimas

Laba diena,
To Ems

Stojant į pasirinktą studijų programą konkursinį balą sudaro 3 egzaminų (matematikos, fizikos, lietuvių kalbos) ir metinis užsienio kalbos įvertinimai. Valstybinį egzaminą perskaičiuojant skaičiuojama taip, pvz. imkime maksimumą 100%, tada 100/10+13=23. Jei laikote mokyklinį egzaminą, perskaičiuojama taip: prie mokyklinio egzamino įvertinimo pridedama 3 balai, pvz. gavote 10+3=13. Laikyti valstybinius egzaminus yra žymiai naudingiau, nes jie konkursiniame bale turi didesnį svorį.
Į klausimą „ar turėčiau šansų įstoti“, sunku atsakyti, nes tai priklauso nuo tų metų stojančiųjų į šią studijų programą konkursinių balų. Bet kuriuo atveju siūlome bandyti stoti. Nepamirškite užregistruoti savo prašymo www.lamabpo.lt svetainėje.

Su pagarba,
KTK priėmimo tarnyba
priemimas@ktk.lt
 
Partnerio pranešimas
KTK_priemimas
Laba diena,
To rimve00

2010 m. žemiausias konkursinis balas, stojant į valstybės finansuojamą vietą, automobilių techninio eksploatavimo studijų programoje - 6,6, autotransporto elektronikoje – 8 balai. Tai 2010 metų statistiniai duomenys. Koks bus šiais metais paskutinis žemiausias balas, stojant į atitinkamas studijų programas, priklausys nuo šių metų stojančiųjų į tas studijų programas.

Su pagarba,
KTK priėmimo tarnyba
priemimas@ktk.lt
 
Partnerio pranešimas
KTK_priemimas
To Gintaras
konkursinį balą, stojant į automobilių techninio eksploatavimo studijų programą, sudaro 3 egzaminų (matematikos, fizikos, lietuvių kalbos) ir metinis užsienio kalbos įvertinimai.
Jeigu nelaikysite fizikos egzamino, remiantis LR Švietimo ir mokslo ministro įsakymo „Dėl geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo 2011 metais tvarkos aprašo patvirtinimo Nr. V-13, 13 punktu „jei asmuo nėra laikęs vieno iš tai studijų krypčiai arba krypčių grupei numatytų dalykų brandos egzaminų, vietoj nelaikyto brandos egzamino įvertinimo imamas atitinkamas dalyko metinis pažymys..“. Taigi ten, kur turėjo būti skaičiuojamas fizikos egzamino įvertinimas, bus imamams Jūsų metinis fizikos įvertinimas.
Nepamirškite užregistruoti savo prašymo www.lamabpo.lt svetainėje, kai prasidės prašymų pildymas.

Su pagarba,
KTK priėmimo tarnyba
priemimas@ktk.lt
 
Partnerio pranešimas
KTK_priemimas
To Saulius,

Deja, tokios studijų programos „informacinė inžinerija“ mes neturime. Apie egzaminų perskaičiavimus rašėme aukščiau.

To delevaras

2010 m. žemiausias konkursinis balas asmens, priimto į valstybės finansuojamą vietą, - 7,2. Koks bus šiais metais paskutinis žemiausias balas, stojant į elektros energetikos studijų programą, priklausys nuo šių metų stojančiųjų į šią programą.

To Paulius

Konkursinį balą sudaro 3 egzaminų (matematikos, fizikos, lietuvių kalbos) ir metinis užsienio kalbos įvertinimai. Iš Jūsų išvardintų egzaminų, Jūs turite tik lietuvių kalbos egzaminą. Jeigu nėra fizikos egzamino įvertinimo, imamas fizikos metinis įvertinimas. Taigi bendroje sumoje, jei neturėsite matematikos įvertinimo, Jūsų konkursinis balas sumažėja 40%, jei neturėsite fizikos metinio įvertinimo dar papildomai 20%, lyginant su tais stojančiaisiais, kurie turės šiuos egzaminus.
Į klausimą „ar turėčiau šansų įstoti“, sunku atsakyti, nes tai priklausys nuo tų metų stojančiųjų konkursinių balų. Bet kuriuo atveju siūlome bandyti 

Su pagarba,
KTK priėmimo tarnyba
priemimas@ktk.lt
 
Partnerio pranešimas
KTK_priemimas
To Tomas
Kol kas yra patvirtintos tik studentų priėmimo į kolegines studijas 2011-2012 metų sąlygos. Plačiau: http://www.smm.lt/smt/docs/priem_tvarka/Priemimo%20i%20kolegijas%20salygos%202011_2012.pdf
Kaip matote iš pateikto dokumento, mūsų studijų kryptims konkursinio balo sandarą sudaro: matematikos, fizikos, lietuvių kalbos egzaminų įvertinimai ir metinis užsienio kalbos įvertinimas. Mažai tikėtina, kad kada nors reikės istorijos, stojant į technologijų mokslo studijų sritį. Žiūrint iš praktinės pusės, kuo daugiau egzaminų laikysite, tuo Jums pačiam bus patogiau, jei kada nors pasikeistų gyvenime prioritetai ir norai dėl būsimos specialybės.

To gimnazistas
Remiantis LR Švietimo mokslo ministro įsakymo 1.2.4 punktu „Dėl asmenų, pretenduojančių 2010 ir 2011 studijų metais į valstybės finansuojamas pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų vietas, mokymosi rezultatų minimalių rodiklių nustatymo“, stojantieji 2011 studijų metais turi būti išlaikę „du valstybinius brandos egzaminus arba vieną valstybinį brandos egzaminą ir baigiamąjį kvalifikacijos egzaminą, jeigu pretenduoja į visų studijų sričių koleginių studijų programas“.
Plačiau: http://www.mokslas.lt/files/uploaded/minimalus_rodikliai.pdf
 
Partnerio pranešimas
KTK_priemimas
To tutizzz98
Konkursinį balą sudaro matematikos, fizikos, lietuvių kalbos egzaminų įvertinimai bei metinis užsienio kalbos įvertinimas.

To bulldog13
Konkursinį balą sudaro 3 egzaminų (matematikos, fizikos, lietuvių kalbos) įvertinimai ir metinis užsienio kalbos įvertinimas, nelaikydamas fizikos egzamino ir, jei nebus įtrauktas Jūsų fizikos metinis įvertinimas Jūsų brandos atestate, tokiu atveju Jūs prarasite 20 % konkursinio balo lyginant su tais stojančiaisiais, kurie turės fizikos egzamino arba metinio įvertinimus. Bet kuriuo atveju siūlome bandyti stoti. Nepamirškite užregistruoti savo prašymo www.lamabpo.lt svetainėje, kai prasidės prašymų pildymas.

Su pagarba,
KTK priėmimo tarnyba
priemimas@ktk.lt
 
Partnerio pranešimas

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]