Klausimai apie VTDK priėmimą


Brandon
Sveiki.

Kokie yra reikalavimai norinčiam įstoti mokytis grafinio dizaino į valstybės finansuojamą vietą?
Kiek minimaliai egzaminų turi būti išlaikyta?
 
Vytautas
Sveiki. Labai noriu įstoti į Grafinį dizainą, kitokios studijos manęs nedomina, Faktas tas, kad noriu patekti į valstybės finansuojamą vietą, nes niekaip nesugebėčiau susimokėt už studijas.

1.Koks maždaug turi būti svertinis balas, kad įstočiau į valstybės finansuojamą vietą?
2.Ar įmanoma gaut nemokamą bendrabutį ?

3.Per stojamąjį egzaminą yra natiurmorto piešimas. per kiek laiko reikia nupiešt ? (aš truputėlį lėtapėdis)..Būtinai reikia spalvotai ar galima ir nespalvotą piešt ?
ant kokio dydžio lapo reikia piešt? a3 ar a4 ? Ar yra tam tikri piešimo priemonių standartai? Galbūt galima naudoti bet ką?
4. Kas ta Kompozicija? ką reikia daryt? nes kiek girdėjau ji taip pat įeina į stojamąjį egzaminą ? kiek laiko skiriama kompozicijai ?
5. Ar dar kasnors įeina į egzaminą?

Būčiau labai dėkingas jai kasnors kuris tikrai žino atsakytų į šiuos mano klausimus.
 
Tomas
Turiu klausima apie Interaktyvuji dizaina.

Kokius man reiktu egzaminus laikyti mokykloje? Tikiuosi daile nera vienas is ju. Kolkas planuoju laikyti Lietuviu, Matematika, Informatika ir Anglu.
 
Priėmimas
Laba diena,Brandon

Stojantieji 2011 studijų metais į kolegines studijas turi būti išlaikę du valstybinius brandos egzaminus arba vieną valstybinį brandos egzaminą ir baigiamąjį kvalifikacijos egzaminą. Tačiau stojantiems į meno studijų krypties studijas, t.y. į grafinį dizainą, reikalingas tik lietuvių kalbos brandos egzaminas, kurio svertinis koeficientas - 0,2. Dar reikalingas užsienio kalbos metinis pažymys – 0,1. O stojamasis egzaminas sudaro 0,7.
Malonu, kad domitės studijomis Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Išsamesnė informacija www.vtdko.lt, bei www.lamabpo.lt
 
Priėmimas
Laba diena, Vytautai
Stojant į studijų programą Grafinis dizainas, konkursinį balą sudaro šie svertiniai koeficientai: stojamasis egzaminas 0,7; lietuvių kalba 0,2; užsienio kalba 0,1. Pasakyti, koks balas reikalingas, norint įstoti į valstybės finansuojamą vietą iš anksto sudėtinga, nes kiekvienais metais, atsižvelgiant į bendrą konkursą, pereinamasis balas būna skirtingas.
Bendrabučiai suteikiami visiems to pageidaujantiems kolegijos studentams, atvykusiems studijuoti į Vilnių iš kitų mūsų šalies vietų. Bendrabučio nuomos kaina - 120.00Lt* per mėnesį.
Malonu, kad domitės studijomis Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Išsamesnė informacija www.vtdko.lt, bei www.lamabpo.lt
 
Priėmimas
Vytautai,
Stojamojo egzamino užduotis susideda iš dviejų dalių:
1. Piešimo – stojantysis privalės atlikti natiurmorto piešinį iš natūros.
Darbas atliekamas A3 formato popieriaus lape pieštuku (popieriumi stojantieji bus aprūpinti).
Stojantieji į egzaminą privalo atsinešti: pieštukus (įvairaus minkštumo: HB-6B), trintuką, smeigtukus arba lipnią juostą (popieriui pritvirtinti); Vertinimo kriterijai: komponavimas lape, perspektyva, proporcijos, medžiagiškumas, toninė gradacija.
2. Kompozicijos – stojantysis privalės sukurti dvi priešingų nuotaikų kompozicijas duota tema,
panaudojant meninės raiškos priemones: liniją, spalvą, faktūrą, ir kt.
Darbas (abi kompozicijos) atliekamas A3 formato popieriaus lape (popieriumi stojantieji bus
aprūpinti). Darbo priemonės užduočiai atlikti – laisvai pasirenkamos. Stojantieji į egzaminą privalo
atsinešti: pieštukus (įvairaus minkštumo: HB-6B), trintuką, smeigtukus arba lipnią juostą (popieriui
pritvirtinti), dažus (pasirinktai atlikimo technikai: akvarelę, guašą, temperą, akrilą ar kt. indelį
vandeniui). Naudojant pastelę, būtina turėti fiksavimo priemones.
Vertinimo kriterijai: kompozicijos originalumas, komponavimas lape, spalvų derinimas, atsakymas į temą (kontrastas, niuansas).
Stojamojo egzamino vienos dalies trukmė – keturios akademinės valandos. Kiekvienos egzamino
dalies įvertinimas sudaro 50 proc. viso stojamojo egzamino įvertinimo.
Prieš stojamuosius egzaminus paskelbiamos konsultacijų datos. Per konsutacijas prieš egzaminus yra pateikiama dar išsamesnė informacija.
 
Priėmimas
Laba diena,Tomai
Stojant į studijų programą Interaktyvusis dizainas reikalingi lietuvių kalbos ir informacinių technologijų brandos egzaminai bei užsienio kalbos metinis pažymys. Konkursinį balą sudaro šie svertiniai koeficientai: stojamasis egzaminas 0,6; informacinės technologijos 0,1; lietuvių kalba 0,2; užsienio kalba 0,1. Stojamojo egzamino struktūra yra aprasyta www.vtdko.lt, skyrelyje Priėmimas/Stojamųjų egzaminų sudėtis.
Malonu, kad domitės studijomis Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Išsamesnė informacija www.vtdko.lt, bei www.lamabpo.lt
 
Lilė
Laba diena, turiu bakalauro laipsnį, kurį įgijau Lietuvos universitete studijuodama valstybes pilnai ir dalinai finansuojamoje vietoje (priklausomai nuo semestro rezultatų), tačiau dabar norėčiau studijuoti grafinį dizainą VTDK. Ar tai reiškia, kad galiu pretenduoti tik į mokamas vietas? Kokia būtų mokslų kaina? Ir ar mokamose vietose studijuojantys studentai gali pretenduoti į stipendijas už gerus rezultatus (dieniniame ir vakariniame)? Dėkoju.
 
Priėmimas
Laba diena, Line
Taip, jūs pretenduojate tik į mokamą vietą. 2010-2011 s. m. kainas galite rasti skyrelyje http://www.vtdko.lt/images/stories/priemimas%202010/Metine%20studiju%20kaina.pdf , o būsimos 2011-2012 s. m. kainos dar nepatvirtintos – jos bus paskelbtos vėliau.
Galite pretenduoti gauti tik socialinę stipendiją.
 
Ausra
Noreciau suzinoti kiek 2010-2011 m. kainavo grafinio dizaino studijos(mokamos)
 
vaidas
Laba diena.
Noreciau suzinoti kokia yra mokslo kaina metams ( i Elektros energetikos specialybe) , ir ar yra galimybe gauti islyginamasias studijas,as baiges kauno technikos kolegija, bet issilavinimas yra aukstesnysis ,nes kolegija ta mokykla tapo kai as perejau i treciaji kursa.
 
Kšyštofas
Laba diena. Norečiau įstoti į Grafini dizainą, bet aš nelaikaų nei vieno valstybinio egzamino, tik trys mokyklinius. Ar yra galymibė įstotį į valstybės finansuojamą vietą?
 
Justas
Labas vakaras,aš žadu laikyti Lietuvių bei Istorijos valstybinius egzaminus,taip pat daile,norėčiau paklausti ar turiu šancų įstoti į geležinkelius vf vietą?ačiū.
 
Priėmimas
Laba diena,Ausra

2010-2011 studijų metais Grafinio dizaino studijos nuolatine studijų forma kainavo - 6760 Lt, ištęstine stdijų forma - 4420 Lt.
Malonu, kad domitės studijomis Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Išsamesnė informacija www.vtdko.lt, bei www.lamabpo.lt

 
Priėmimas
Laba diena, Vaidai

2010-2011 studijų metais Elektros energetikos studijos ištęstine stdijų forma kainavo - 3120 Lt.
Malonu, kad domitės studijomis Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Išsamesnė informacija www.vtdko.lt, bei www.lamabpo.lt

 
Greta
Labas vakaras. Ar stojant į interjero dizainą, duodant prašymus į kelias kolegijas, kiekvienoje iš jų reikia laikyti stojamuosius egzaminus ar užtenka vienoje vietoje?
 
Mindaugas
Laba diena,
Noriu studijuoti grafinį dizainą.(Spaudinių ir leidinių dizainas).
Esu įgijęs elektronines leidybos maketuotojo specialybę profesinėje mokykloje ir išlaikęs 1 valstybinį egzaminą (informatikos). Ar tai kiek nors įtakotų galimybę gauti nemokomą mokslą?
 
aure
Laba diena, labai noreciau suzinoti kada tikras stojamieji egzaminai bus, noriu suzinoti kada bus, ir noriu suszinoti kur galima uzsiregistruoti.
 
Pavelas
Laba diena
Noriu studijuoti Interaktivuji dizaina,
baigiau mokykla 2009, ir nelaikiau Informaciniu technologiju egzamino,
domina kaip bus skaicuojamas konkursinis balas, ar IT egzas bus ivertintas kaip 0 arba kaip???
 
Amber
Sveiki! Norėčiau paklausti ar reikia mokėti įmoka už stojamąjį egzaminą ir koks tuo atveju jos dydis?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]