Klausimai apie VGTU


Elena
Sveiki, u=siregistravau universitete, o tai iki kada reikia u=simoketi uz studijas, pirma semestra? (vnf)
 
meh
Sveiki. Kiek turejote studentu praejusiais mokslo metais ir kiek turesite siais Kurybiniu industriju studijose?
 
bituxe
SVEIKI, Esu būsima 12-okė. Žadu laikyti istoriją, lietuvių, geografiją, galėčiau ir dailę (šiuos dalykus mokausi A lygiu tad galėčiau laikyti ir egzaminus. taip pat informatiką irgi mokausi A lygiu). Bendras visų dalykų metinis pažymių vidurkis 11-oje kl. buvo 8,4 . LABAI norėčiau sužinoti kokių šansų ir į kokią specialybę MAŽDAUG galėčiau įstoti kitais metais?
 
Migle
sveiki, noreciau studijuoti architekturos inzinerija. Ar reikes chemijos ir informatikos(programavimo)?
Gal galite parasyti kokios dalykus reikia mokytis istojus i sia specialybe.
 
Tadas
Kokius reikia egzaminus laikytis jeigu nori stoti i transporto/statybos inzinerija? Taip pat kokiu reikia ekonomikai? Aciu uz atsakyma.
 
sarka
laba vakara. gal butu galima gauti daugiau informacijos apie saugos inzinerija(gaisrine sauga) kokia mokslu kaina? ar reikalingas aukstas fizinio pasirengimo lygis ir t.t. ... m?
 
mazute2
kokius egzaminus reikia islaikyti norint studijuoti VGTU (architektura)? ir kokiu balu reikia?
 
sarka
nebera administratores??
 
Administratorius
Šiame forume atsakinėti turi VGTU. Paraginsiu juos, nes turbūt užmigo
 
sarka
dar ir kaip uzmigo
 
Myla
Sveiki, norėčiau sužinoti plačiau apie Kūrybinių industrijų studijų programą. Nors internete, jūsų puslapyje peržiūrėjusi visą programą mačiau jog nėra matematikos, nuvykusi į VGTU išgirdau, jog yra studijuojama matematika. Tai kaip suprasti?
 
Milda
Sveiki,norėčiau sužinoti (nes jūsų oficialiame tinklapyje nerandu) kokią studijų programą galėčiau rinktis jei turėsiu istorijos,lietuvių ir anglų (valstybinius) egzaminus. metinis paž. A lygiu matematika. Manau,kad jie bus virš 60proc.
 
Ane
Sveiki , noreciau suzinoti ar galima stoti i architekturos magistrantura vgtu po inzinerines architekturos bakalauro?
 
Tautvis9
Sveiki, mokausi 10-oje klasėje. Reikia rinktis dabar lygius. Norėčiau stoti i vgtu orlaivių pilotavimą. Gal žinot kokiu dalykų kokiais lygiais reikia. Žinau kad reikia fizikos A, užsienio kalbos dar.
 
Juozas
Sveiki, Noriu suzinoti ar galiu pereiti is dieniniu studiju i neakivaizdines ir neprarasti valstybes finansuojamos vietos? esu baiges 2 kursa
 
Paulius
Laba diena, norejau paklausti mazdaug koks turi butu maziausias konkursinis balas, kad istociau i VGTU mechanikos inzinerija?
 
Olimpija
Sveiki, aš įstojau šiais metais į VGTU, studijuosiu ekonomikos inžineriją. Galima rinktis iš trijų užsiesio kalbų: anglų, prancūzų ir vokiečių. Bet mano pagr. kalba, kurią mokiausi, yra rusų, bet studijuojant, ką aš pasirinkau šios kalbos nėra. Tad aš pasirinkau anglų kalbą. Norėjau paklausti, kai čia dabar bus? Ar yra kalbos A ir B lygiai? Ar man reikės tempti tą patį krūvį su kitais?
 
Fail
Noriu stoti i Spaudos inzinerija, mokamas studijas. Ar tiesa kad i mokamas studijas priima ir su labai mazais valstybyniu egzaminu balais ?
 
arcil
Kokiu reik Egzaminu kad istoti i VGTU TIF ir kokiu reik lygiu 11 klasei .
 
Indrė
Sveiki, norėčiau pasidomėti Statybos inžinerijos studijomis anglų kalba. Galbūt yra kokių galimybių kaip Pastatų energetikos jungtinė studijų programa su Suomijos universitetu ?:)
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]