Klausimai apie VGTU


Marius
Kur galima rasti statistika su kokiais konkursiniais balais zmones istojo i mokama vieta transporto inzinerijos ir ekonomikos specialybe? Didziausia ir maziausia. Dekuj
 
Kostas
Mariau. šiaip visa šita informacija yra www.vgtu.lt puslapyje. Dėl įstojimo nesijaudink, tikrai įstosi jei į mokamą galvoji tik klausymas ar ilgai išsilaikysi.
 
Inga
norėčiau paklaust ar žinot kokios perpektyvos baigus kūrybines industrijas? įdomi, populiari spec, bet ką darbdaviai apie ją mano?
 
Marius
Ieskojau ir isnarsiau kiaurai ta vgtu puslapi, bet neradau. Nu as labai dvejoju del istojimo :D
Kostas, o del issilaikymo, tai as susipazines puikiai su sistema mokymo ir tikrai esu pasiruoses mokytis, kad baigt :)
Jei kas turi info su kokiais stojamuju balais istojo zmones i ta spec prasau pasidalinkit :) O gal Kostas tu ten mokaisi?
 
Kostas
Mariau. sorrys bet aš pats ten dar tik stot bandysiu, bet brolis mano ten mokos. o statistikos aš nežinau kaip tu ten ieškojai bet štai balai su kuriais žmonės įstojo praeitais metais į dienines studijas: http://www.vgtu.lt/priemimas/lt/dienines/851.626 (reikiama spec gal susirasi jau) ar tau ne to reikia? :) na o dėl įstojimo tai ten beveik visi vos išlaikę egzus įstojo, tik vat po kokiu metu ar dar greičiau pramėto ten daug ką:D
 
Kostas.
uij... į mokamas vietas balų tai rimtai niekur neskelbia :O bet į neakivaizdines paeitas metais ir į mokamas kartu mažiausias 9,81 o didžiausias 19,73. na manau mažiausią tikrai viršysi vadinasi ir įstosi ir į dienines ;)
 
Marius
Kostas, o kaip manai koks siais metais bus populiarumas sios specialybes? Nes viskas ir nuo to priklauso :)
 
GhZvDj
Sveiki!:)
Domina klausimas ar su tokiais egzaminais:
Lietuviu V
Anglu M
Istorija M
Informatika M
Istot i kurybines industrijas yra sansu? :)
 
Kostas
Mariau: na kaip dėl populiarumo tai nežinau, aš pats šausiu ten pat, na beveik ten aš tik į Transporto inžinerija taikysiu.į mano tikrai populiarumas neturėtų būti didelis nes ji priklauso technologijos mokslų studijų sričiai:D, o tavo manau turėtų būt populiaresne nes: pirma - tavo transporto inžinerinės ekonomikos ir vadybos specialybė priklauso socialinių mokslų sričiai o šiai sričiai nereikia fizikos egzamino, ir antra - stojant į VGTU socialiniai mokslai ten pigiausi palyginus su kitomis VGTU studijų kryptimis:) bet vistiek jei tu jau pasiruošęs mokėti (kaip ir aš) tai manau kad turėtų priimti be abejonių :)
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į asss klausimą, kaip atskirsime ar Jūs norite į vakarines studijas ar neakivaizdines - Jūs prašyme nurodysite, kad renkatės ištęstinę studijų formą, o jei įstotumėte, tai tuomet tam tikrose studijų programose forminant priėmimą Jūs galėsite pareikšti savo norą, kokiu būdu organizuojamose studijose(vakarinėse, neakivaizdinėse ar ištęstinėse dieninėse) Jūs norite studijuoti. Tiesa, tam tikrų studijų programų paskaitų organizavimo pobūdžio pasirinkimas gali būti apribotas, sakykim Pramonės inžinerjos studijų programoje jau žinoma, kad paskaitos bus organizuojamos kaip neakivaizdinės studijos arba kaip ištęstinės dieninės (čia studijos organizuojamos pagal individualią studijų programą, kuri studentui sudaroma pasirenkant dalykų modulius iš nuolatiniės studijų formos studijų, tik metinė individualios studijų programos apimtis per akademinius metus neviršys 40 kreditų), o įstojusiems į Verslo vadybos studijų programą bus leista rinktis - vakarinės, neakivaizdinės arba ištęstinės dieninės.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Violetos klausimą apie kainas. Visos kainos yra paskelbtos VGTU internetiniame puslapyje: http://www.vgtu.lt/priemimas/lt/studiju_kaina_istojusiems_i_pirmosios_pakopos_studijas_2009_m/27107.20802
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į #8739 klausimą. Nuolatinės studijų formos užsiėmimai VGTU bus organizuojami darbo dienomis dienos metu. Tuo tarpu ištęstinės formos studijos VGTU gali būti organizuojamos kaip dieninės, vakarinės, neakivaizdinės.
Studijų programos VGTU, kur ištęstinės formos studijos bus organizuojamos kaip vakarinės:
Telekomunikacijų inžinerija;
Inžinerinė informatika;
Statybos inžinerija;
Transporto inžinerija;
Verslo vadyba.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į gie klausimą. Skaičiuojant konkursinį balą jei nebus chemjos egzamino, tai bus imamas šio dalyko metinis pažymys. Ar įstotumėte į Gaisrinę saugą su chemijos egzaminu sunku pasakyti, nes priklauso nuo to, kaip Jūs būsite išlaikę kitus egzaminus, kokie bus kitų stojančiųjų rezultatai ir pan. Mėginti stoti vis tiek galite.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Kosto klausimą. Žinoma, vėl šiuo atsakymu pasikartosiu. Ištęstinės formos studijos VGTU gali būti organizuojamos kaip dieninės, vakarinės arba neakivaizdinės. Jei įstosite į VGTU ištęstinę studijų formą, tuomet forminant priėmimą Jūs turėsite nurodyti, kokį studijų organizavimo pobūdį Jūs renkatės. Tiesa ne visose studijų programose bus galima pasirinkti vieną iš trijų paskaitų organizavimo pobūdžių. Gali būti, kad bus siūloma tik neakivaizdinės ir dieninės arba tik vakarinės ir dieninės studijos.
Kiek valstybės finansuojamų vietų bus vienoj ar kitoj studijų programoje pasakyti neįmanoma, nes Jūs arba atsinešite į įstotą studijų programą krepšelį arba ne.
Paskolos turėtų būti suteikiamos neatsižvelgiant, kokią studijų formą Jūs pasirinkote.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Egle klausimą apie architektūros testus. Nuo šių metų stojamieji testai į Architektūros studijų programas yra bendri (VGTU, KTU ir VDA). Paduodant prašymą ir nurodžius bent vieną architektūros studijų progamą bet kurioje aukštojoje mokykloje, Jums registruojant dokumentus bus pateiktas egzamino laikymo grafikas, vieta ir pan. Jūs laikydama tą testą galite stoti į visas architektūros programas.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į GhZvDj klausimą. Deja sunku pasakyti ar yra šansų įstoti į Kūrybines industrijas, nes neaišku kiek bus stojančiųjų į šitą studijų programą. Be to, Jūs laikėte tik Lietuvių kalbos valstybinį egzaminą, tad tie stojantieji, kurie bus laikę tiek istorijos, tiek užsienio kalbos valstybinius egzaminus gali turėti (greičiausiai ir turės) didesnius konkursinius balus nei Jūsų. Žinoma, pildant prašymą galite nurodyti šią studijų programą.
 
ypoons
Sveiki! ar perpektyvu studijuot Kurybine industrija? Turint omeny jog tai nauja studiju programa? Aciu.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į ypoons klausimą. Baigus Kūrybines industrijas Jūs gautumėte Komunikacijos ir informacijos bakalaurą. Ši programa skirta rengti specialistus, galinčius dirbti kūrybiškumo reikalaijančiuose versluose: telekomunikacijų (televizija, radijas, spauda, internetas, kompiuterinės laisvalaikio programos, muzikos industrija) arba tradicinio verslo komunikacijų (rinkodara, viešieji ryšiai ir pan.). Tad perspektyvų kaip ir galima rasti.
 
versiukas
Kokio ten siuntimo stojant į gaisrinę saugą reikia iš priešgaisrinės apsaugos? tai ten tiesiog nueini ir duoda ta siuntimą ar kažką daryt reikia?
 
assss
Bet dabar, kai prailgino studiju trukme, ISTESTINESE tarkim dabar vadyba 5.5metu, tai kreditu per metus sumazes truputi ar ne?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]