Klausimai apie VGTU priėmimą


Edvardas
Sveiki , noreciau paklausti ar i Valstybes finansuojama vieta galeciau pretenduoti i nekilnojamo turto vadyba? Istorija A lygis 8 mateka egzaminas valstybinis 50% lietuviu egzaminas valstybinis 50% anglu egzaminas valstybinis 50% ir ar jei ka i mokama istociau?
 
JustinaK
Norėčiau paklausti kokius egzaminus reiktų laikyti norint stoti i VGTU ir studijuoti logistiką? Ir ar būtinas anglų k. egzas? Ir kokiuose universitetuose ir kolegijose dar galima studijuoti logistiką?
 
JustinaK
Ar stojant i transporto vadyab ir logistika reikalinga fizika?
 
Mindaugas
Sveiki, planuoju stoti į transporto inžineriją. Norėčiau paklausti kokius dalykus reikės studijuoti?
 
Greta
Kokių egzaminų ir kokių dalykų metinio balo reikia norint stoti į geodeziją?
 
Giedrė
Sveiki,norėčiau pasiteirauti, ar būtinas anglų kalbos egzaminas norint įstoti į nekilnojamo turto vadybą ar marketingą?Galbūt vietoj šio egzamino galima pasirinkti istorijos egzaminą?Ačiū iš anksto
 
gintaregr
Sveiki, norėjau paklausti, ar yra šansų įstoti į architektūra su tokiais pažymiais? Lietuvių k. - A 8 Matematika - A 8 Braižyba - A 10 Anglų k. - A 9 Geografija - A 10 Dailė - A 10
 
Raminta#
Ar įmanoma įstoti į Kūrybines industrijas, jei neturi informacinių technologijų metinio pažymio?
 
Sarunas
Sveiki, galvoju apie Gamybos inzinerija ir valdyma. Gal galit patikslinti ka sitos srities specialistai daro?
 
Donatas
Kokie metiniai pazymiai, egzaminai ieina stojant i VGTU Mechanikos fakulteta - Mechanikos inzinerija.
 
Myla
Sveiki, norėčiau sužinoti plačiau apie Kūrybinių industrijų studijų programą. Nors internete, jūsų puslapyje peržiūrėjusi visą programą mačiau jog nėra matematikos, nuvykusi į VGTU išgirdau, jog yra studijuojama matematika. Tai kaip suprasti?
 
Deimantė
Stojant i Transporto inzinerija VGTU reikalingas fizikos egzaminas. O stojant i Transporto inzinerijos vadyba ar jis taip pat reikalingas? Kokie egzaminai butini stojant i sia spec? Aciu.
 
Ane
Sveiki , noreciau suzinoti ar galima stoti i architekturos magistrantura vgtu po inzinerines architekturos bakalauro?
 
gedas
sveiki, noreciau paklausti ar imanoma istoti i orlaiviu pilotavimo vgtu magistrantura neturint orlaiviu pilotavimo bakalauro? Kalba eina apie VGTU inzinerini bakalaura (taciau ne pilotavimo bakalaura) turincio zmogaus galimybes.
 
Agne
Laba,noreciau paklausti kur galeciau stoti su matematikos ,biologijos ,lietuviu ir anglu kalbu egzaminais?
 
laurynas
laba diena, ar ymanoma įstoti į statybos imžinerija be fizikos egzamino ir dar išvis neturint pasirinkus fizikos mokytis? iš anksto ačiū už atsakymą
 
reikiaatsakymo
Sveiki. Norėjau paklausti, ar realu būtų įstoti į vf transportą ir specialiuosius statinius, nesimokius 11-12kl. fizikos bei chemijos, laikius matematiką (18%), anglų k. (46%), lietuvių k. (74%), istoriją (34%) ir turint informatikos 9 A lygiu?
 
Pavelas
Sveiki noreciau suzinoti ar yra galimybe istoti transporto ar mechenikos in zinerija i valstybes finansojama vieta be matematikos ir fizikos egzaminu matematika metinis 8-B o fizika 8-A?
 
Raminta
Laba diena, Norėčiau pasikonsultuoti. Mokausi V.A. Graičiūno mokykloje, baigiau pirmą kursą ir galvoju perstoti. Ar būtų galima pretenduoti į jūsų studijas į valstybes finansuojama vieta, nes dabar tokioje esu. Mano stojamasis balas 16,84. Mane domina „Transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba“. AVM mokausi logistikos vadyba. Todėl klausiu, nes įdomu.
 
Petras
norejau paklausti del fizinio testo jeigu padarau maziau prisitraukimu ir atsilenkimu ar uztektu tik begimo? ar reikia maximumo?
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]