Klausimai apie VGTU priėmimą


Gintare
Sveiki!
Norėčiau paklausti, kada ir kur šiemet vyks stojamieji į architektūrą? Ar reikia stojamiesiems atskirai registruotis internetu?
Iš anksto ačiū už atsakymą :)
 
Eve
Laba diena,
šiemet baigiu 11 klasę, ar kitiems metams nenusimato, kad stojant į architektūra reikės informatikos? ir ar reikia laikyti dailės egzaminą mokykloje, norint studijuoti architektūra?
 
Vilius
Laba diena,
Noriu paklausti, kokie egzaminai reikalingi norint įstoti į Transporto inžinerinę ekonomiką ir vadybą bei Aplinkos apsaugos vadybą ?
 
Ginte
laba diena, ar stojant į architektūrą būtina išlaikyti tą testą, ar vis gi įmanoma ir be jo kažkaip įstoti?
 
Saulius
Sveiki,
LAMA BPO sistemoje stojančiųjų galimybių ir geriausiųjų kvietimo studijuoti paskelbimas įvyks 07-23, o priėmimo studijuoti įforminimas nuo 07-24 iki 07-28 (pasirašinėjamos sutartys su aukštosiomis mokyklomis). Tuo tarpu VGTU 07-15 skelbs kviečiamųjų studijuoti sąrašus ir nuo 07-15 iki 07-17 pasirašinės studijų sutartis. Kodėl šios datos nesuderintos? Kaip suprantu VGTU pirma skelbs apie savo įstojusiuosius? O kaip dėl tų sutarčių pasirašymo? Kada, jeigu įstosiu, ją man reikės pasirašyti?
 
PAVARDENIS
NEDARYKIT KLAIDOS IR NESTOKIT I VGTU...
 
PAVARDENIUI
kodėl?
 
juste
o as stosiu i VGTU ir niekur kitur nenoriu , ir kad jums ten sunku tai nereiskia kad ten levas unikas , tai kad vgtu gerai, o kas mano kad ten lengva tai apsirinkat , nestokit tada jau geriau , netaip ten lengva kaip atrodo
 
Ernestas
Ar norint stoti i VGTU statybos fokulteta reikia fizikos egzamino ar uztenka A lygio pažymio?
 
spinduliuke
Norėčiau pasiteirauti: jei egzaminus išlaikyčiau maždaug tokiais rezultatais:
LIETUVIŲ - apie 80-95%
GEOGRAFIJA - apie 6-8
ISTORIJA - apie 30-50
MATEMATIKA - apie 3-15% (Mokausi B lygiu, bet žadu laikyti egzaminą.)
.
Taip pat A lygiu dar mokausi dailę ir informatiką, tačiau egzaminų laikyti nežadu iš šių dalykų. kaip trečią kalbą mokausi prancuzų.
.
KOKIAS SPECIALYBES GALĖTUMĖTE PASIŪLYTI IR KOKIE METINIAI PAŽYMIAI IMTŲSI Į TAM TIKRĄ SPECIALYBĘ?
AR TURĖČIAU ŠANSŲ ĮSTOTI Į VF VIETĄ?
AR LABAI DIDELĘ ĮTAKĄ DARYTŲ TAI, KAD MATEMATIKOS EGZAMINĄ LAIKYČIAU IŠ B LYGIO, O NE A?
.
labai ačiū už atsakymą ;)
 
Valdas
Ko reikia, kad studijuočiau Inžinerinę informatiką?
 
Erika
Sveiki, ko man reikia stojant i Transporto logistika?
 
Darixsas
Einu į 11-ą klasę, pasirinkęs A lygiu: anglų, lietuvių, matematiką ir istoriją. Kokios tiktų specialybės, jei laikysiu visus šiuos valstybinius egzaminus?
 
Milda3
Pasirinkau istorijos, anglų ir lietuvių valst. egzaminus, taip pat turiu matematikos A lygio pažymius, antrą užsienio kalbą ir vokiečių kursus lankau. Ką galėčiau rinktis būtent čia? Esu žmogus humanitaras.
 
Greta
Mačiau (2011 kur stoi žurnalas), kad norint stoti i transporto indžinerinę ekonomiką ir vadybą, reikalingi egzaminai: matematikos, lietuvių ir anglų/istorijos, o metinis pažymis skaičuojamas anglų/istorijos. Ar tai tiesa? ta prasme, ar aš galiu pasirinkti, kurį skaičuoti į stojamąjį koficintą ar anglų ar istorijos egzamino rezultatą
 
Mindaugas
Kokiu egzaminu ir kokio metinio dalyko reikia stojant i ekonomikos inzinerija ?
 
Mantas
Kuo skiriasi Architektūros stojamieji nuo Indžinerinės architektūros stojamųjų? Ačiū
 
Aleksas
Sveiki,ar butu galima istoti i transporto priemoniu inzinerija nelaikant fizikos egzamino?.Planuoju laikyti lietuviu,matematikos ir rusu valstybinius.
 
aleksas
Ir dar fizikos A lygis mokinuos.
 
Agniete
Sveiki, turiu tokius kelis klausimėlius: ... 1. Į KOKIĄ SPECIALYBĘ GALĖČIAU ĮSTOTI JEI LAIKYČIAU TOKIUS EGZAMINUS: valstybinius - geografija, istorija, lietuvių k. ir matematika (iš B lygio) ... 2. Kokie metiniai pažymai būtų dar imami į tas taspecialybes? ... 3. Koks maždaug orientacinis konkursinis balas būtų stojant į tas specialybes VF vietas? ... P.S.*Visur ieškau kokiom specialybėms būtų reikalingas geografijos valstybinis, kadangi jis valstybinis tik nuo šių metų, tai ir informacijos labai mažai...:/ IŠ ANKSTO LABAI AČIŪ UŽ ATSAKYMUS :)
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]