Klausimai apie VGTU priėmimą


Tomas
Noreciau suzinot koks buvo 2008m paskutinio istojusio i "Gaisro saugos" VF balas?
Ir ar Vgtu siulo papildomus mokslus, na sakykim chemijos, tai mokama? kokios kainos?
Aciu.
 
Mindaugas
Ar užtenka fizikos B lygio pažymio stojant į transporto inžineriją ir nelaikant fizikos egzamino, ar būtinas A lygio pažimys?
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Tomo klausimą: 2008 m. paskutiniojo įstojusiojo į Gaisrinės saugos studijų programą į valstybės finansuojamą vietą konkursinis balas buvo 6,50.
Dėl papildomų chemijos mokslų - tokių kaip kursų čia nėra, tačiau jeigu įstojęs asmuo, sakykim, chemiją mokinosi mokykloje tik iki 10 klasės ir jam trūksta žinių, yra sudaroma galimybė lankyti papildomas chemijos paskaitas.
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Mindaugo klausimą: Jeigu nebus fizikos egzamino balo, skaičiuojant konkursinį balą bus imamas metinis pažymys, tačiau tokiu atveju Jūsų konkursinis balas bus mažesnis, nei to asmens, kuris laikė egzaminą.
 
Viktor
Laba diena, toks klausimas.... koks skirtumas tarp Antano Gustaičio aviacijos institutu ir Baltic Aviation Academy?... Kur gi stoti norint tapti komerciniu pilotu?...
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į Viktor klausimą: po studijų VGTU Antano Gustaičio aviacijos institute, asmeniui studijavusiam Orlaivių pilotavimo studijų programą suteikiamas aeronautikos inžinerijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis, tuo tarpu po studijų Baltic Aviation Academy asmeniui suteikiama licencija atlikti antrojo piloto pareigas (bent taip jie skelbia). Bakalauro kvalifikacinis laipsnis parodo, kad asmuo yra baigęs aukštąją mokyklą (ir gali būti orlaivio pilotu), o licencija yra kaip ir koks pažymėjimas (parodo kokio tipo orlaivį galima valdyti).
 
Tomas
Sveiki, galbut galeciau suzinot ir 2007m paskutinio istojusio i gaisro saugos VF, ?
Bandau bent spelioti koks sis balas bus siemet.
aciu.
 
xyzv
laba diena. kokių egzaminų ir/ar metinių reikia aviacinės mechanikos studijoms? laikau fiziką, lietuvių k., anglų k. ir matematiką.
 
Vykintas
Laba diena, norėčiau sužinoti apie orlaivių pilotavymo studijas, ir su kokiais balais pernai įstojo i VF vietas?
 
Vykintas
Ir dar toks klausimas: kada yra laikomi Profesinio tinkamumo testai ir fizinio pajėgumo testai?
 
migllluzele
girdėjau kad norima sutrumpinti kurybinės industrijos studijas.ar tai tiesa? kokios perspektyvos baigus sias studijas?
 
Svajune
jei laikyciau lietuviu kalbos matematikos istorijos bei vokieciu kalbos valstybinius egzaminus i kokia specialybe galėciau patekti yra galimybe daile ir braizyba laikyti. :) ar yra dalyku kur istorijos imamas tik metinis pazimys?
 
VGTU Priemimas
Atsakymas į xyvz klausimą: stojant į avaicinę mechaniką, konkurisia balas skaičiuojamas iš: matematikos, fizikos ir lietuvių kalbos egzaminų bei metinio užsienio kalbos pažymio. Atrodo pasirinkote teisingus egzaminus laikyti.
 
linna
Sveiki. Norėjau paklausti kodėl 2010 metais nevykdoma geodezijos studijų programa? Ką galima būtų panašaus studijuoti?
 
ADOMAS
sveiki, stojant į "Mechanikos inžinerija" kokių reikia egzaminų kad as galeciau įtoti?
 
ADOMAS
kokius 12 klaseje egzaminus reikia laikyti norint įstoti i mechanikos inzinerika?
 
Monika
Radau informacijos, kad stojant į architektūrą jeigu bus neišlaikytas matematikos egzaminas, tada bus imamas metinis pažymys. Norėjau paklausti kokiu santykiu, kiek balu bus duodama plius už metinį pažymį A lygio ir kiek už B lygio, ačiū.
 
Giedre
noreciau istoti i transporto vadyba. kokius dalykus reiktu buti pasirinkus ir kokius egzaminus reikia laikyti?
 
Edvinas
Sveiki, norėjau paklausti. Mokykloje informatiką mokiausi B lygiu, metinis įvertinimas buvo 10, ryžausi laikyti informatikos VBE (nes mokyklinio nėra) ir manau, kad man pritrūks įgūdžių jį išlaikyti. Todėl noriu paklausti, ar įmanoma įstoti į VGTU inžinerinę informatiką neišlaikius informatikos egzamino?
Kiti pažymiai:
Matematika 8 (a), Valstybinio tikiuosi 60~
Lietuvių 9 (a), Valstybinio tikiuosi 70~
Anglų 9 (a), Valstybinio tikiuosi 70~
Fizika 7 (a), Valstybinio tikiuosi 40~
Informatika 10 (b), Valstybinio tikiuosi Neišlaikyti.
 
Dovydas
Laba diena,
Norėčiau sužinoti, ar yra galimybė studijuoti architektūrą(ar reikia stojamojo testo ir pan)ne nuo pirmo kurso ar pagal kokią kitą programą. Esu baigęs ŠU statybos inžineriją,bakalauro studijas, taip pat -anksčiau verslo administravimą(kolegijoje).Vidurinę baigiau senai, dar penkiabalėje sistemoje, tai kaip tuomet užskaitomi pažymiai? Ir ar išvis mano atveju jų reikia, ar atsižvelgiama į universitetinį išsilavinimą.
Labai dėkoju iš anksto
 

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]